Бахмутська міська рада візьме кредит на ремонт садочка

Діана Шароді
2019-05-22 13:09

image
Фото: Вільне радіо

22 травня на сесії Бахмутської міської ради депутати підтримали рішення, щодо запозичення у Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО грошей на ремонт дитячого садочка “Посмішка”. У кредит планують взяти 12 млн грн.

 

“З огляду на те, що Бахмутська міська рада співпрацює з корпорацією НЕФКО, і це вже другий проект, необхідно надати згоду на отримання гранту у розмірі 200 тис євро для впровадження енергоефективних заходів в ДНЗ №40. Це такі заходи: утеплення фасаду, цоколю, покрівлі, встановлення ІТП, заміна вікон, дверей”, — розповіла на сесії міської ради начальник Управління економічного розвитку Марина Юхно.

Таке рішення підтримали 33 депутата.

У садочку вже готуються до ремонту.

Бахмутська міська рада візьме кредит на ремонт садочку

“У нас були представники НЕФКО, вони неодноразово приїжджали, обходили, дивилися зовні, ходили на дах, в підвальне приміщення. І ось вони складали проект, кошторис, яку надали до Управління освіти, до Бахмутської міської ради”, — розповіла директорка садочку “Посмішка” Тетяна Котляр.

В проекті рішення міськради йдеться, що позичатимуть гроші на п’ять років під 3% річних. Тобто переплата складе 360 тис гривень. І ремонтуватимуть на умовах співфінансування. Основним етапом буде утеплення. Компенсувати борг будуть з міського бюджету.

“Це і податок на доходи фізичних осіб, і плата за землю, і місцеві податки та збори. Тобто за рахунок коштів міського бюджету ця сума буде відшкодовуватися”, — пояснив начальник Фінансового управління Бахмутської міської ради Олексій Ткаченко.

Як наголосив посадовець, крім кредитних коштів також планується отримати благодійну допомогу у розмірі 200 тисяч євро за рахунок коштів цієї ж корпорації НЕФКО.

Зазначимо, раніше журналісти Вільного радіо робили інформаційний запит щодо наявності кредитів у Бахмутської міської ради і комунальних підприємств міста. Відомства відповіли, що кредитів немає.

Нагадаємо, раніше очільник Бахмута на одному з засідань виконкому заявляв, що за всю роботу та документацію відповідати буде міжнародна корпорація.

“Хочу всіх заспокоїти. Проводити тендер будуть особисто НЕФКО, обирати підрядників, розглядати проект, який в нас є”, — зауважив міський голова Олексій Рева.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: