Бахмутська міськрада буде скаржитися в прокуратуру на підрядника школи №11

admin
2018-09-12 18:49

image
Фото: Денис Руденко/Вільне радіо

В місті досі не працюють 2 школи. Їх мали відремонтувати, але підрядники не вклались в строки. Так, в школі №11 ще потрібно встановити вентиляцію, поштукатурити, перекрити дах тощо. Це обіцяли зробити ще до жовтня. Зараз вже дату відкриття школи не називають. Через таке недбальство, мерія вирішила скаржитись на будівельників в прокуратуру.

“Учбовий процес порушений, графік не виконується, матеріалів немає, людей немає. Більше я нікого умовляти не буду.”,ㅡ заявив міський голова Олексій Рева на нараді, після розмови з підрядником.

З наступного понеділка 700 дітей навчатимуться в старому корпусі школи. Але там немає навіть їдальні. Також на ремонті. Її тимчасово замінить переоблаштована кімната.

Роботу в школах повинні завершити в листопаді, однак підрядники розтягують термін завершення об’єктів.

В школі №12 заявляють: за графіком теж не встигають, але роботи лишилось не багато. Та підрядник запевняє, що діти будуть навчатися в одному з блоків школи вже до початку опалювального сезону.

Нагадаю, близько 2-х тисяч учнів тимчасово розформовані по навчальних закладах міста, все через запізнілий капітальний ремонт шкіл № 11 та 12.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: