Підтверджені випадки COVID-19 на 15.07.2020:

55 607

В Україні
(1427 померли, 28131 одужали)

767

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 285 одужали)

1426

На непідконтрольній Донеччині
(84 померли, 661 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Бахмутська міськрада на критику рекомендує гуляти коліями і купувати житло деінде на Донеччині

Діана Шароді
2019-10-18 13:30

image
Фото: Вільне радіо

Нещодавно Бахмутська міська рада створила сторінку в соціальній мережі Facebook. Там регулярно публікують звіти, фото та інформацію про діяльність місцевої влади. Там же ведуть і переписку в коментарях. Там вже виходять за межі стандартного офіційного спілкування.  

 

17 жовтня на офіційній сторінці Бахмутської міської ради у Facebook з’явилося відео, яке запрошує місцевих та гостей міста на набережну, зокрема і відвідати нову топіарну зону. Однак фактично її ще не відкрили, і об’єкт огороджений червоною стрічкою.

На коментар нашого журналіста з проханням пояснити суперечливий момент, адміністратори сторінки міськради відповіли порадами відвідати інші міста (тут і далі стилістику збережено). 

“Люди добрі! Кого не влаштовує набережна в Бахмуті , вам ніхто не заважає прогулятися по Часовому Яру чи колишнім трамвайним коліям у Костянтинівці…А ще там дуже дешеві квартири можна придбати”, — йдеться у коментарі. 

Бахмутська міськрада на критику рекомендує гуляти коліями і купувати житло деінде на Донеччині

На прохання уточнити терміни виконання робіт відписали, що “Роботи ще не завершені. Озеленення триває. Трава сходить. Реалізація проекту триває. Все відкриємо після завершення повного обсягу робіт. А сонячних днів ще буде достатньо….Життя не закінчується! Я вчора надала Вам вичерпну відповідь про терміни виконання робіт”.

 

Зазначимо, “вичерпною відповіддю” міськрада називає коментарі з приводу офіційного відкриття набережної, які журналісти Вільного радіо отримали напередодні.

“Не готовий я зараз сказати коли (відкриття набережної, — ред). Його перенесли з 14 жовтня. Я не знаю хто вам відповість як воно організовується, напевно, такої інформації зараз немає. Так сказано, що трохи пізніше ми будемо відкривати”, — сказав голова управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Сергій Чорноіван. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Допоможіть нам стати кращими
Анонімна анкета
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: