Бахмутська міськрада віддала 9 тендерів на ремонт доріг фірмі, яка фігурує в кримінальних справах


image
Фото: з відкритих джерел

В Бахмутській громаді ремонтуватиме дороги фірма з Костянтинівки, яка фігурує в кількох кримінальних справах. Управління розвитку міського господарства громади та одне з комунальних підприємств віддали підряднику одразу 9 об’єктів без аукціону. 

 

Тендер без аукціону 

 

Управління розвитку міського господарства уклали 8 угод на поточний ремонт доріг в Бахмутській ОТГ без відкритого аукціону. Всі договори підписали в рамках допорогової закупівлі — до 200 тисяч гривень. Загальна вартість замовлених ремонтів доріг на 8 ділянках в громаді склала 1 мільйон 587 тисяч гривень. Зокрема планують відремонтувати кілька вулиць в Бахмуті, Зайцевому, Іванівському та Покровському Бахмутської ОТГ. Всі роботи мають завершити до кінця 2020 року.

Бахмутська міськрада віддала 9 тендерів на ремонт доріг фірмі, яка фігурує в кримінальних справах

Ще один тендер  без аукціону на ремонт прибудинкової території провела “Бахмутська житлова управляюча компанія”. Вартість робіт оцінили у 293 тисячі гривень.

Всі тендери дісталися підряднику ТОВ “МОСТБУДІНВЕСТ”. 8 з 9 договорів опублікували 10 березня, а підписали ще 6 березня.

Бахмутська міськрада віддала 9 тендерів на ремонт доріг фірмі, яка фігурує в кримінальних справах

Для довідки:
За даними аналітичної платформи YouControl фірму “МОСТБУДІНВЕСТ” зареєстрували у 2008 році.

Бахмутська міськрада віддала 9 тендерів на ремонт доріг фірмі, яка фігурує в кримінальних справах

Підприємство займається будівництвом житлових та нежитлових будинків, монтажем теплових та водяних комунікацій, будівництвом доріг тощо. Генеральний директор фірми — Андрій Москаленко.

Журналісти Вільного радіо поспілкувались з генеральним директором фірми ТОВ “МОСТБУДІНВЕСТ”, і він розповів, що до кінця року він встигне зробити роботи на 9 об’єктах.

“Вони ж не обов’язково повинні робитись разом. Там є строки, тому не потрібно все робити одразу. Є календарний графік і все робиться по ньому. Також з фінансуванням. Там немає одразу все на 1 місяць, тому навіщо робити все зараз, якщо все одно ми не отримаємо гроші”, — розповів Вільному радіо генеральний директор “МОСТБУДІНВЕСТ” Андрій Москаленко.

Чоловік також зазначив, що його фірма співпрацює з Бахмутською міською радою вже не перший рік.

“Ми намагаємося тримати марку якості, тому якщо я б не влаштовував, то вони б не підписували з нами договори”, — зазначив Москаленко.

Вільне радіо також намагалось поспілкуватись з керівництвом Управління розвитку міського господарства Бахмутської міськради, які опублікувати тендери, але вільного часу для нас не знайшли.

 

Фірма фігурує одразу в 3 кримінальних справах

З реєстру судових рішень журналістам Вільного радіо стало відомо, що виконавець фігурує в трьох кримінальних справах пов’язаних з попередніми ремонтами доріг. У двох випадках слідчі стверджували, що фірма завищувала вартість робіт та робили махінації з документами, через що незаконно отримувала бюджетні кошти на ремонтах доріг в Костянтинівці та Краматорському районі. В одній з цих справ підприємець Андрій Москаленко навіть виступає як обвинувачений. Обидві справи кваліфікували за статтею “Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”. 

Ще одну кримінальну справу правоохоронці відкрили вже через неякісний ремонт. Однак претензії у поліцейських до Управління розвитку міського господарства Бахмутської міськради. Відповідно до матеріалів слідчих, у 2018 році фірма “МОСТБУДІНВЕСТ” виконала 4 замовлення на ремонт доріг в Бахмуті неякісно. Там, за інформацією слідчих, згодом з’явились значні пошкодження. Однак міськрада все одно віддала їй тендер.

Однак, сам підприємець розповів, що не згоден з даними слідчих, проблем з документами в нього не було, а всі роботи його фірма робить якісно.

“Що мені визнавати? По-перше в нас визнає суд. А по-друге, якби я визнавав, то суду б не було. В нас правоохоронці, як то кажуть “була б людина, а справа знайдеться”. Це все, що я можу сказати з цього приводу”, — розповів Вільному радіо гендиректор ТОВ “МОСТБУДІНВЕСТ” Андрій Москаленко.

Зазначимо, ще наприкінці 2018 року журналісти Вільного радіо писали про ділянки доріг в Бахмуті, які зазначені в одній з кримінальних справ. Тоді Бахмутська міська рада віддала тендер також знаючи, що фірма вже була фігурантом кримінальних справ.

Додамо, у 2019 році Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міськради  віддали фірмі “МОСТБУДІНВЕСТ” тендер на 295 тисяч гривень також без аукціону. А КП “Бахмутська житлова управляюча компанія” підписала договорів з ними ще на понад півтора мільйона гривень. Ще одне комунальне підприємство Бахмутської ОТГ “Бахмутський комбінат комунальних підприємств” торік віддало фірмі “МОСТБУДІНВЕСТ” тендерів на 1 мільйон 168 тисяч гривень, знову ж без аукціону. 

Нагадаємо, фірму з Києва підозрюють в неякісному ремонті автошляхів на Донбасі, за який їм заплатили 9 мільйонів гривень.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: