Бахмутська поліція перевіряє правомірність низьких зарплат в міськгазі

admin
2018-09-27 22:09

image
Фото: з відкритих джерел

Пікетувальники міськгазу подали колективне звернення до правоохоронців. Попередньо, в слідста вже є свідчення півсотні працівників, які отримували зарплати меньше заявленої.  

“Наразі проводяться слідчі дії щодо вилучення всіх документів які стосуються діяльності данного закладу. Це рахунки, розрахунки з працівниками, і так далі. Ми будемо проводити ряд економічних експертиз, які вже будуть встановлювати: є порушення з боку посадовців чи ні”, ㅡ розповів Вільному радіо прес-секретар Бахмутського відділу поліції Павло Д’яченко.

В поліції відкрили кримінальну справу за фактом грубого порушення законодавства про працю. Якщо порушників все ж виявлять, їм загрожує штраф – до 850 гривень або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років. Є також варіант виправних робіт на строк до 2 років.

Зараз ця заява – одне з ефективних звернень працівників міськгазу. Адже, наприклад, свої вимоги вони надіслали і до облгазу, однак там їм відповідати відмовились. Заявили, що звернення не правильно оформлене.

Пікетувальники виправили помилки та наново надіслали документ до управління. Письмова відповідь від облгазу їм потрібна для того, щоб почати офіційний страйк.

Нагадаю, 4 вересня сотня працівників міськгазу Бахмута вийшли на пікет. Все через низькі зарплати та затримку грошей. Зараз працівники отримують в середньому 2 300 гривень в місяць. Хотіли домовитися про зміни умов праці, однак в керівництва тільки одна відповідь: грошей немає. Кажуть: якщо їх проблеми не вирішать , опалювальний сезон в місті – під загрозою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: