Бахмутська ЗОШ №10 перетворилась на будівельний майданчик. В школі розпочався тепловий ремонт (Фоторепортаж)


В школі №10 Бахмута вже розпочався тепловий ремонт, який коштує майже півмільйона євро. Наразі встановили вже майже сто вікон, однак коли повністю закінчиться цей тепловий ремонт ніхто не знає. Крім того, бюджет цього проекту виріс ще на понад півтора мільйона гривень, які надає міський бюджет.

 

Хоч тендер на встановлення нових вікон завершився буквально два дні тому, в школі вже почали їх встановлення.  

В Бахмутській школі №10 вже розпочався ремонт повним ходом

“Демонтаж йде повним ходом. Дитячий блок ми вже зробили. Перша хвиля ремонту вже пішла та незабаром почнемо робити відкоси”, — розповіла журналістам директорка Бахмутської ЗОШ №10 Наталія Дроздова.

В Бахмутській школі №10 вже розпочався ремонт повним ходом

 

Біля школи одразу можна помітити величезну купу старих вікон. Замість них вже встановили нові, енергоощадні. Таких залишилось встановити ще близько 200.

В Бахмутській школі №10 вже розпочався ремонт повним ходом

“Станом на 12 березня, встановлено вже 93 вікон з близько 300 вікон загалом. 208 стандартних вікон. Це трикамерні профільні вікна із енергоощадним ефектом та заміна усіх парадних входів. Установка двох ІТП (індивідуальний тепловий пункт — ред.) та інфрачервоні покриття в спортзалі (підігрів — ред.)”, — розповіла про подальший хід ремонту Наталія Дроздова.

Закупили вже всі необхідні вікна. Їх можна побачити в коридорах школи.  

В Бахмутській школі №10 вже розпочався ремонт повним ходом

А от коли тепловий ремонт школи повністю закінчиться, Дроздова відповісти не може. Адже знову ж таки, все залежить від підрядників.

“Ми зараз робимо внутрішні роботи, щоб розпочати надалі і зовнішні. Це термомодернізація фасаду школи, повністю утеплення буде. Вони (підрядники — ред.) планують це робити вже в літній період, коли розпочнуться канікули”, — зауважила директорка.

В Бахмутській школі №10 вже розпочався ремонт повним ходом

Зазначимо, тендер на заміну вікон виграла Харківська фірма ТОВ “ДОБРОБУДЪ”. Переможця обрали та підписали з ним договір лише в понеділок ввечері, 11 березня. Тобто, менше ніж за добу підрядник встановив майже сотню вікон.

В Бахмутській школі №10 вже розпочався ремонт повним ходом

При цьому, наразі в тендері повністю відсутня вся документація. Немає ні договору, ні строків виконання робіт, ні тендерної документації. Лише електронний підпис з підрядником.

За даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “ДОБРОБУДЪ” – надійна фірма. Вони вже більше 17 років на ринку, мають значні прибутки та не проходять підозрюваними в судових справах.

В Бахмутській школі №10 вже розпочався ремонт повним ходом

Нагадаємо, міжнародна організація НЕФКО виділила 400 тисяч євро на утеплення Бахмутської ЗОШ №10. Однак Наталія Дроздова зазначила, що вартість проекту складає 456 тисяч євро. З міського бюджету на ремонт додали ще понад 1,6 (по курсу 29,84 гривні за 1 євро) мільйона гривень.

Крім того, ця школа виграла в Бюджеті участі, і в заклад закуплять новітні лампочки на 12 тисяч гривень. Їх в школі ще немає. Дроздова каже, що виграні в міській програмі кошти ще не отримали. Однак, нові лампи планують встановити в актовій залі та у холі школи.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: