Бахмутське управління освіти впіймали на фінансових порушеннях на понад 700 тисяч грн


image
Фото: з відкритих джерел

Ревізор Держаудитслужби зафіксував багаточисельні порушення Бахмутського управління освіти на понад 700 тисяч гривень. Виконком вважає ці порушення незначними. Перелік найбільш значущих порушень читайте далі.

 

Сьогодні, 16 січня, на засіданні виконкому Бахмутської міської ради, розглядали  результати ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти Бахмута майже за 3 роки. Аудитори помітили багаточисельні фінансові порушення.

Порушення умов оренди комунального майна

Проаналізувавши документи, аудит зафіксував, що до бюджету міста не належним чином надходила орендна плата.

“Перше порушення було про оренду комунального майна, перерахування частки і отримання орендної плати майна на 70% до міського бюджету, що привело до неотримання бюджетом Бахмутською міською радою орендної плати на загальну суму 566 тисяч гривень”, — розповіла начальниця Управління освіти Марина Рубцова.

Вона пояснила, що всі кошти, які не доходили цей час, були перенаправлені на утримання підпорядкованих закладів Управління освіти, на проведення поточних ремонтних робіт та придбання майна.

Вона зазначила, що станом на 16 січня, відшкодували збитки на 84,5 тисячі гривень.

Ревізор зафіксував зайву оплату чотирьом підрядникам, які проводять ремонт

“Встановлено зайву оплату за виконання ремонтних робіт чотирьом підрядним організаціям на загальну суму 100 тисяч 250 гривень”, — розповіла Рубцова.

Як з’ясувалось, всі ці оплати були незаконними, через те, що згідно з договором, який підписувало Управління освіти з підрядником, ці роботи повинні були проводитись за державні кошти.

Недоотримання місцевим бюджетом коштів за лікарняні

“На недоотримання місцевим бюджетом коштів внаслідок не перерахування закладами у січні 2016, 2017 та 2018 років за перерахування по лікарняним листам минулих років. Сума складає 31 тисячу гривень”, — додає Марина Рубцова.

Вона роз’яснює, що закриття табелів відбувається раніше. Але багато людей у другій половині грудня в кінці року йдуть на лікарняний. Вона додала, що всі кошти вже повернули в бюджет. Крім того, через цю проблему виникло і наступне порушення: неналежне нарахування премій працівникам Управління освіти.

Вона зазначила, що всім співробітникам була значна переплата заробітних плат, а саме в тому числі і тим, хто перебував на лікарняному. Тому після ревізії, управління освіти вирішило виплачувати всім заробітні плати саме за відпрацьований час.

Але виконком вирішив, що у порівнянні з загальним обсягом коштів, які витрачало Управління освіти, ці порушення не є значними. Загалом, ревізори перевірили використання 670 млн гривень.

“Уявіть, 670 мільйонів гривень, я вважаю, що це незначні порушення, які були визначенні”, — зазначила після доповіді Рубцової перший заступник голови Бахмутської міської ради Тетяна Савченко.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Бахмутські школи зовсім не звітують про батьківські внески.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: