Бахмутські ігристі вина перемогли на престижному європейському конкурсі

Наталя Жукова
2020-02-27 19:00

image
Фото: Artwinery

Ігристі вина бахмутського підприємства Artwinery отримали 5 вищих нагород на міжнародному дегустаційному конкурсі в німецькому Дюссельдорфі. 

Про це Вільному радіо розповів генеральний директор компанії Artwinery Ігор Толкачов.

“Основна мета конкурсу PAR Wine Award Dusseldorf 2020 — це демонстрація розмаїття вин з найбільш перспективних виноробних країн східної Європи, східного Середземномор’я та Чорноморського регіону.  TOP GOLD (це найвища нагорода) отримала наша продукція. Україна з ARTWINE BRUT ROSE стала єдиною країною, яка отримала найвищу нагороду і міжнародне визнання в категорії “Ігристі вина”. Це вінтаж 2014 року, він отримав 96 балів з можливих 100” —  розповів генеральний директор Artwinery. 

Загалом бахмутські винороби отримали 5 вищих нагород. Друге “золото” вони отримали за рожеве ігристе GRAND ARTINERO з витримкою 24 місяці. А ще  — 3 срібних медалі за брют ARTWINE BRUT NATURE, ARTINERO MUSCAT SEMI-SWEET (мускатне напівсолодке) та ARTINERO WHITE BRUT (білий брют). 

“Це більше, ніж нагорода для нас. Це міжнародне визнання того, що Україна може створювати ігристе вино світового класу. Це продукт, який не копіює жоден з найуспішніших закордонних аналогів, а має унікальне класичне виробництво в чудовому місті Бахмут під землею на глибині 72 метри за традиціями, які ведуть свій початок з 1880 року, коли заклали перші шахти. Всі вина  витримуються за класичним методом “шампануа” в пляшках”, — пояснив генеральний директор Artwinery.  

“Безумовно, ми не тільки експортуємо нашу продукцію, хоча ми й є найбільшим експортером України ігристих вин. Вина, які я перелічив, можна придбати в усіх наших національних торговельних мережах”,  — розповів генеральний директор підприємства.     

Офіційне нагородження учасників відбудеться 15 березня в Дюссельдорфі. Відзнаки передадуть на завод в Бахмут. 

Фото: Artwinery

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: