Бахмутські лікарі отримали від благодійників захисні халати та щитки проти коронавірусу, — ЦПМД

Наталя Жукова
2020-03-23 19:34

image
Фото: ЦПМД Бахмута

В понеділок 23 березня Центр первинної медичної допомоги Бахмута отримав першу партію засобів індивідуального захисту для лікарів. Але не від уряду, а від благодійників. 

Про це Вільному радіо розповіла головна лікарка “первинки” Світлана Шабаліна. 

“Це індивідуальний захист медичного працівника: халати з водовідштовхувальною поверхнею і захисні щитки. Зараз ми маємо 300 захисних щитків і 60 халатів. Їх явно недостатньо, але придбати на вільному ринку, на жаль, ми не можемо. Їх вже розвезли по всіх амбулаторіях, відповідно до кількості приписного населення”  — каже Шабаліна.

захисний костюм Бахмут коронавірус
Фото: ЦПМД Бахмута

Лікарка уточнює, що костюми виготовлені в Україні з сертифікованого матеріалу. А от щитки, судячи з надписів на них, зроблені в Польщі.  

коронавірус захисні щитки Бахмут
Фото: ЦПМД Бахмута

“Якщо хтось забажає придбати для медичних працівників захисний одяг, ми будемо дуже вдячні. Ми зараз шукаємо в інтернеті будь-яку інформацію де що робиться і де що виготовляється. На теперішній час ніхто не відповідає. У нас навіть кошти виділені місцевою владою, а придбати нічого не можемо. На цьому тижні обіцяли, що щось прийде. У нас є перерозподіл захисних хірургічних масок  — ми завтра отримаємо в Костянтинівці 6 тисяч штук, і вони в нас будуть. А все інше — не знаю” — розповідає Світлана Шабаліна.

Благодійники просили не називати їхні імена. 

Зазначимо, засоби захисту зможуть використовувати сімейні лікарі та терапевти Бахмутської ОТГ. Вони — одні з тих, хто може на пряму контактувати з ймовірним хворим, якому ще не підтвердили діагноз. 

 

Нагадаємо, представники обласного медичного департаменту неодноразово запевняли, що лікарні забезпечені усім для протидії епідемії. Тим часом область екстрено докуповує обладнання, маски та тести для перевірки пацієнтів. 

Читайте також: 

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: