Бахмутські підприємці можуть отримати більше трьох мільйонів гривень на розвиток свого бізнесу


image
Фото: з відкритих джерел

Представники малого та середнього бізнесу в Бахмуті в цьому році можуть позмагатись за 3,3 мільйони гривень. Це кошти на розвиток та підтримку бізнесів в рамках програми “Український донецький куркуль”.

 

“Ті, хто бажає взяти участь, робить бізнес-проект, подає його в область, проходить конкурсний відбір. А потім, якщо виграє, вже буде фінансуватись їх проект. Це безповоротні кошти”, — розповіла Вільному радіо начальниця Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради Марина Юхно.

Метою цієї програми є розвиток малого та середнього бізнесу в пріоритетних напрямках Бахмута. Крім того, завдяки розвитку підприємництва, в місті з’являється більше робочих міст, що допомагає подолати безробітність.

Весь бюджет залучення коштів на цей конкурс в  2019 року становить понад 3,3 мільйони гривень. Він заснований на співфінансуванні обласного та міського бюджету. Зі свого бюджету на цей рік міська рада запланувала 1 млн гривень.

“В 2018 році був реалізований лише 1 проект. Було заплановано 500 тисяч гривень, але у зв’язку з тим, що лише один учасник став переможцем, ось його і профінансували”, — зазначила Марина Юхно.

Як додала Юхно, в минулому році переможцем став підприємець, який створив заклад харчування “ПузатаЯ Хата”.

Нагадаємо, фермер відкрив птахоферму у прифронтовому селищі в рамках проекту “Український донецький куркуль”.

Крім того, завдяки цьому проекту у селищі Званівка з’явиться стоматологічний кабінет.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: