Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Бахмутські школярі НВК №11 та ЗОШ №12 можуть повернутися до своїх шкіл вже у вересні, – голова управління освіти


image
Фото: Вільне радіо/Олександр Червоненко

В Бахмутському управлінні освіти розповіли, що 1 вересня цього року в школах, яких протягом декількох місяців йде ремонт, зможе пролунати перший дзвоник.

 

“На сьогодні заключені додаткові угоди, до основних, які були раніше, і на сьогодні йде узгодження графіку виконаних робіт. Ми плануємо зі свого боку, як замовник, що вже першого вересня розпочнуться заняття в нових відбудованих школах”, — розповіла під час інтерв’ю Вільному радіо начальниця Управління освіти Бахмутської міської ради Марина Рубцова.

Коментуючи факти порушень про ремонтах, які раніше виявляли журналісти, Марина Рубцова зазначила, що всі дії по виконанню робіт контролює Міністерство регіонального розвитку та Міністерство фінансів. Всі виплати підряднику по виконанню робіт на об’єктах контролюють саме вони.

Крім того, у школах є і фахівці від самих інвесторів. Тобто, співробітники Європейського інвестиційного банку.

“Щодо питання контролю європейських коштів, то тут ще є контроль з боку самого Європейського банку. У нас на об’єкті постійно присутні фахівці, інженери ПРООН, які контролюють якість виконання цих робіт”, — розповіла директор НВК №11 Василенко Світлана.

Усі школи в Бахмуті можуть запрацювати у вересні
Фото: зліва на право Олена Василенко, Марина Рубцова, Алла Таранник

“Є ще контроль наш внутрішній. Це господарча група. Є спеціалісти, які перевіряють роботу. І вже після підписання актів виконаних робіт, ми проводимо оплату, форми, які надають підрядні організації”, — додала Марина Рубцова.

Нагадаємо, під час ремонтних робіт, субпідрядник, який виконував додаткові роботи в 11-й школі, зірвав підлогу в харчовому блоці, хоча ці роботи не передбачалися в проекті. А в бахмутській школі №12 під утепленням ховали не відремонтовані тріщини в стінах.

Зазначимо, 12 лютого в ефірі Вільного радіо о 18:20 буде повне інтерв’ю з очільницею управління освіти Бахмута Мариною Рубцовою про ремонти та побори в школах міста, про НУШ та можливі зміни в системі освіти. Повну версію розмови шукайте на нашому сайті вже після 20:00 у вівторок.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: