Бахмутські зарплати — одні з найменших в області


image
Фото: Вільне радіо

Головне управління статистики в Донецькій області опублікувало рейтинг середньої заробітної плати по містах та районах області за три квартали 2018 року. Бахмут у цьому списку ледь не останній.

 

Так, перші позиції займають Покровск, Маріуполь та Авдіївка. Середня зарплата в цих містах тримається на рівні 12 тисяч гривень. Після них в рейтингу Добропілля та Краматорськ, там середня зарплата коливається від 9 213 до 9 417 гривень. Наступні позиції займають Вугледар (8 925 грн), Новогродівка (8 908 грн), Лиман (8 821 грн), Мирноград (8 251 грн), та Дружківка (8 176 грн).

На почесному 11-му місці — Бахмут. За даними статистики, середня зарплата бахмутян — 7 547 гривень. Але це високий показник в околицях, адже в Слов’янську, Селидовому та Торецьку середня зарплата ще менша — від 6 918 до 7 460 грн.

Зазначимо, нещодавно обласне управління статистики повідомляло, що середня зарплата в Донецькій області за жовтень склала 9 998 гривень. Це на 780 гривень більше, ніж середня зарплата по Україні. Більше всіх, в Донецькій області, в середньому, отримали працівники підприємств, які виробляють продукцію нафтопереробки — 14 711 гривень.

Зарплата металургів в жовтні склала 13 754 гривні, працівників сфери державного управління – 12 553 гривні, і по 12 073 гривні, в середньому, в Донецькій області заробили шахтарі.

Фінансисти, машинобудівники, хіміки і працівники торгівельного напрямку отримують від 10 тисяч до 12 тисяч грн. А ось медикам і соціальним працівникам пощастило меньше. Іх зарплата зараз коливається від 5 до 6 тис гривень. Щоправда не у всіх. Так, в Бахмуті кілька лікарів-терапевтів вже підписали максимальну кількість декларацій з пацієнтами і тепер отримують по 18 тисяч на місяць.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: