Бахмутський бізнесмен Іванков знову намагається скласти повноваження депутата

Діана Шароді
2019-09-25 17:05

image
Фото з відкритих джерел

Вже за місяць в міській раді Бахмута 6 скликання може стати менше депутатів. Володимир Іванков вдруге за рік подав заяву про припинення депутатських повноважень. 

 

Про це Вільному радіо стало відомо з проекту рішення міської ради. 

Розглянути питання мають на наступній черговій сесії міськради — 23 жовтня 2019 року. 

Зазначимо, таку заяву Іванков подає не вперше. Наприкінці січня цього року депутати вже голосували за припинення його повноважень. Тоді посадовець пояснив своє звернення відсутністю часу, який майже повністю витрачає на бізнес. Однак голосів “за” не вистачило.  

Зазначимо, крім депутатської діяльності у Іванкова є своє підприємство ТОВ “Бахмут — Агро”, а також він є співвласником приватного підприємства “Віктор Плюс”.

Згідно з його декларацією, в нього є дружина та п’ятеро дітей.

Іванков задекларував близько 50 об’єктів нерухомості в різних містах Донецької області. Є і квартира та нежитлове приміщення на окупованій території.

8 транспортних засобів, серед яких і автомобілі преміум класа.

На сайті Бахмутської міської ради можна побачити, що зараз в депутатському корпусі залишається 55 депутатів, але згодом їх все ж може стати на одного менше.

VI скликання депутатів міської ради працює вже 8 років. Місцеві вибори мали б відбутись ще кілька років тому, але їх не призначають через наближеність міста до зони бойових дій.

Нагадаємо, раніше журналісти Вільного радіо робили матеріал ТОП-прогульників: які депутати Бахмутської міськради не ходять на засідання. В цьому рейтингу Іванков один з лідерів. 

ТОП-прогульників: які депутати Бахмутської міськради не ходять на засідання

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: