Бахмутській дитячій лікарні потрібен ремонт. На одній зі стін пішла тріщина від підлоги до стелі (фото)

Діана Шароді
2019-11-06 16:47

image
Фото: Вільне радіо

В дитячій лікарні Бахмута у стінах на першому та другому поверхах з’явилися тріщини. Одна з них — розміром у людський зріст. У лікарні кажуть — проблему вирішують. Однак як скоро буде результат — не знають.

 

Журналісти Вільного радіо завітали до лікарні, аби подивитися на стан стін. Здебільшого тріщини невеликі, але одна вкрила стіну до самої стелі. 

Бахмутській дитячій лікарні потрібен ремонт. На одній зі стін пішла тріщина від підлоги до стелі (фото)  Бахмутській дитячій лікарні потрібен ремонт. На одній зі стін пішла тріщина від підлоги до стелі (фото)

“16 вересня ми направили лист до міської міжвідомчої комісії виконкому для того, аби до нас прийшли представники з профільною освітою, і провели дослідження, видали висновок, який би дозволив визначити подальші дії для усунення тріщини. Висновок ми отримали. Голова цієї комісії — заступник міського голови Олександр Стрющенко. У висновку комісії нам рекомендували звернутися до спеціального закладу, яке має ліцензію для отримання висновку для подальшого виконання проектно-кошторисної документації”, — розповіла Вільному радіо головна лікарка Бахмутської Центральної районної лікарні і депутатка Бахмутської міської ради Світлана Мельникова.

Однак коли конкретно питання вирішать — на місці відповісти не готові. 

“По факту ми виконали рішення комісії — уклали договір з ПП “Інженер”. Вони провели дослідження, і на сьогодні ми очікуємо висновок. Ми оплатимо цей договір, і вже на основі висновку будемо далі розробляти проектно-кошторисну документацію”, — уточнює Світлана Мельникова.

Профільний заступник міського голови Олександр Стрющенко термінів усунення тріщини також назвати не зміг.

“Не знаю як швидко це буде, як гроші є в бюджеті, значить швидко. Якщо замовляти проект, це займе певний час. Проектно-кошторисна документація має готуватися. Не так швидко, як хотілося б, але будуть виконувати”, — розповів Олександр Стрющенко.

Поки на місцях чекають необхідних документів, ділянки, які руйнуються, обгородили стрічкою. В лікарні запевняють — це не несе жодної загрози для пацієнтів.

“Я вам зачитала висновок комісії, і там ніде немає про те, що це може якось нашкодити. З метою, аби не відбулося якихось ситуацій, огородили місце стрічкою”, — додає Світлана Мельникова.

Нагадаємо, дошкільний навчальний заклад №56 “Гусельки” потребує капремонту. Напередодні опалювального сезону батьки скаржаться на протяги з вікон та тріщини у стінах. Також у садочку перебої з водою та немає пандусів. 

Крім того, наші журналісти в 2018 році фіксували, як в бахмутській школі №12 під утепленням ховають не відремонтовані тріщини в стінах.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: