
Бахмутські активісти запустили на кульках прапор України в бік окупованих територій (Фото, відео)
Вже 16 років в Україні відзначають День прапора України. Щороку адміністрації міст та областей урочисто підіймають цей прапор на флагштоках. Але бахмутські активісти вирішили здійняти прапор вище — до неба, у бік окупованих територій.
Прапори в небо здіймали спочатку з центра Бахмута, а потім з КПВВ “Майорське”, в бік окупованих територій.
Таку ідею придумали активісти громадської організації “Прогресивна молодь Донбасу”.
“Ми хочемо, щоб цей прапор побачили наші українці, які проживають на тимчасово-окупованій території”, — розповідає Вільному радіо керівниця ГО “Прогресивна молодь Донбасу” Оксана Судак.
Прапори розміром 1,5 на 1 метр. Щоб підняти синьо-жовтий стяг у небо, активістам знадобилося десятки кульок. Вони також були жовто-синього кольору.
Зазначимо, цьогоріч державний прапор України полетів ще й в бік Криму. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила активістка Наталія Лютікова. Його відправили на кілька днів раніше, 19 серпня. Здійняти 25-метровий стяг у небо до КПВВ “Чонгар” з усієї країни з’їхалися десятки кримчан, які були вимушені виїхати з півострова через його окупацію Росією.
Крім того, на цей День прапора у Києві здійняли унікальний стяг. Його позиціонують, як найбільший прапор в країні — 16 на 24 метри. Символ України замайорів на столичному флагштоці на висоті 90 метрів.
Нагадаємо, бахмутські активісти не вперше запускають прапор в бік окупованих територій. У 2018 році запустили в бік окупованих територій запустили найбільший стяг площею 120 м². Його зшила активістка з Бахмута Ангеліна Шостак.
https://www.facebook.com/320527461758077/videos/1932438453483053
https://www.facebook.com/radiovilne/videos/480777175731969/
Читайте також:
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас
Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!
Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.
Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!
Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів
