З початку листопада у Броварах, що під Києвом, працює підрозділ Бахмутської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування. Там працюють лікарі з Бахмута та інших міст Донеччини. Отримати допомогу може будь-хто. Які послуги надають у закладі та де його знайти — читайте далі.
Про відкриття лікувально-діагностичного центру на Київщині Вільному радіо розповіла генеральна директорка КНП “Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” Світлана Мельникова.
За її словами, на вибір місця для облаштування центру вплинули декілька факторів.
“По-перше, це затишне місто. По-друге, наявність вільних приміщень, які ми могли взяти в оренду. По-третє, попит на фахівців вторинної ланки та локація наших лікарів у Броварах”, — розповідає Світлана Мельникова.
Вона наголошує: у Броварах відкрили саме підрозділ БЛІЛ, а не лікарню наново.
“КНП “Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” має юридичну адресу в місті Бахмут — вулиця Сибірцева, 15. Крім цього, є ще два місця надання послуг — це вул. Ювілейна та Миру, 10. В місті Бровари — це четверте місце надання послуг. Тобто це не філія, не відокремлений [підрозділ]. Це структурний підрозділ юридичної особи, яка знаходиться в Бахмуті”, — каже лікарка.
Новий підрозділ БЛІЛ — це окрема будівля площею близько 700 м² з окремими кабінетами. Людям, які потребують допомоги, лікарі можуть надати послуги за кількома напрямками.
“Це амбулаторно-поліклінічний прийом, реабілітаційні послуги, надання допомоги за пакетом “хірургія одного дня”, спостереження за вагітними, лабораторні послуги. Також денний стаціонар, проводиться хіміотерапія, і є стаціонарні ліжка для надання допомоги пацієнтам в умовах цілодобового стаціонару”, — каже Світлана Мельникова.
Допомогу в лікарні надають фахівці, які виїхали з Донеччини.
“Більша частина — це лікарі з Бахмута. Крім цього, ще працевлаштовані на вільні ставки також лікарі з Донецької області: з Торецька та з Лимана”, — розповідає генеральна директорка Бахмутської БЛІЛ.
Нині в Броварах працюють 40 лікарів, 29 медичних сестер, 3 молодших медичних сестри та ще 11 інших працівників (енергетик, прибиральник території тощо).
Частину медобладнання вдалось евакуювати, каже директорка лікарні. Інша частина допомагає лікарям у Бахмуті рятувати життя місцевих.
“На сьогодні 75 працівників залишилися в Бахмуті. Серед них 7 лікарів, середній та молодший персонал та інші. Це ті, хто знаходиться на робочих місцях”, — розповідає лікарка.
Звернутися по допомогу можуть всі, хто її потребує: як бахмутяни-переселенці, так і мешканці Київщини та інших регіонів.
“Відповідно до нашого статуту, як і всі лікувальні заклади, які уклали контракт із НСЗУ, ми працюємо за принципом екстериторіальності. Тобто ми маємо велике бажання допомогати нашим співмешканцям з міста Бахмут. До нас їдуть і з Бахмута, й зі Слов’янська, з Краматорська були пацієнти. І броварчани теж”, — каже Світлана Мельникова.
Новий підрозділ БЛІЛ у Броварах працює за адресою: вул. Київська, 177. Записатись на прийом також можна за телефонами:
Нагадаємо, в Бахмуті наразі працюють три амбулаторії Центру первинної меддопомоги. Там можна отримати консультації лікарів та медпрепарати за потреби. Графік медзакладів обмежений, він може змінюватися в залежності від ситуації в місті. Де в Бахмуті отримати меддопомогу та ліки — читайте тут.
Читайте також: