“Батьківщина” заявляє про провокації проти неї на Донеччині. Чи дійсно вони є?


image
Фото з відкритих джерел

Прес-служба партії опублікувала заяву, що у Бахмуті та Краматорську агітатори поширюють рекламні матеріали, начебто від партії “Батьківщина”. Таким чином порушують законодавство, бо Тимошенко офіційно ще не кандидат в Президенти. В Бахмуті цю інформацію підтвердити не вдалось.  

У містах Бахмут і Краматорськ рекламні агентства на замовлення невідомих осіб набирають людей для начебто проведення агітації за кандидата в президенти Юлію Тимошенко. Агітатори мають поширювати рекламні матеріали в громадському транспорті, на ринках та вокзалах. Обіцяна оплата – 200 грн за 4 години роботи”, – заявляють на офіційному сайті партії.

Однак журналістам Вільного радіо не вдалось підтвердити цю інформацію в Бахмуті. Рекламні агентства міста спростували наявність роботи з роздачі листівок у них, а жоден із сайтів з оголошеннями про роботу не пропонує варіанти для промоутерів в Бахмуті.

Прес-служба “Батьківщини” також додає коментар голови осередку партії на Донеччині. Олександр Ярошенко заявив, що партія не вестиме передвиборної агітації, доки партійний з’їзд офіційно не висуне кандидата в Президенти України.

При цьому варто вказати, що в місті вже є кілька сітілайтів із обіцянками Тимошенко знизити ціни на газ. Що є передвиборчою обіцянкою. Крім того, багато реклами політика шириться в інтернеті та оплачено на найрізноманітніших сайтах.

Але відповідно до законодавства, доки кандидант не зареэструвався у виборчу гонку, будь-які його згадки  про нього або призиви голосувати за нього чи ні, це не вважається агітацією.

Зазначимо, Тимошенко ще не подавала документи до ЦВК. Партія має обрати її кандидатом лише на з’їзді “Батьківщини” 22 січня.

Читайте також: На президентські вибори 2019 зареєструвалися 5 кандидатів: що про них відомо?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

41
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: