Білим по білому: як ВЦА Торецька публікує важливу інформацію


image
Фото: з відкритих джерел

Журналісти Вільного радіо регулярно звертаються до органів місцевого самоврядування, аби отримати ту чи іншу інформацію, якої немає у відкритому доступі.  Проте креативність у подачі інформації деяких адміністрацій заслуговує на окрему новину.

 

Із незвичним підходом до оприлюднення інформації журналісти Вільного радіо зіштовхнулись на сайті ВЦА м.Торецьк. Нам знадобилась інформація про заступників голови військово-цивільної адміністрації та їх сфери відповідальності. Та знайти її виявилось цілою перевіркою на кмітливість. Щоб у вас таких проблем не виникло, ми зібрали коротку інструкцію “Як дізнатись хто з заступників за що відповідає в апараті ВЦА Торецька.  

Крок 1. Зайдіть на сайт військово-цивільної адміністрації та відкрийте розділ “Влада”.

Крок 2. Аби дізнатися більше, клікаємо “Детальніше”.

Там порожньо. Але тільки на перший погляд. Щоб побачити, за що відповідає, наприклад, Євсіков Юрій Миколайович, потрібно виконати …

Крок 3. Виділити текст. Адже він ㅡ білий (на білому тлі)

Ось така коротка інструкція від журналістів Вільного радіо про те, як “читати поміж рядків”. В цифровому світі прочитати текст, який написаний білим по білому, — можливо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: