Більше 70 військових вважаються зниклими безвісти на Донбасі, – “Евакуація 200”

Олександр Червоненко
2019-05-14 17:57

image

Співробітники розшукової групи “Евакуація 200” від початку 2014 року евакуювали з Донецької та Луганської областей 1736 померлих військових. Але ще 71 військовослужбовця вважають зниклим безвісти.

 

Про це журналістам повідомив начальник управління Цивільно-військового співробітництва Олексій Ноздрачов.

“З 2014 року в рамках реалізації гуманітарного проекту “Евакуація 200” пошуковими групами вивезено з району бойових дій 1736 тіл. З них 475 з непідконтрольних Уряду території. 865 транспортовано до місць остаточного поховання та передано родичам загиблих”, — розповів Ноздрачов.

Він зазначив, що за 5 років війни на сході України, зникли більше півтисячі українських військовослужбовців.

“За весь період проведення АТО та ООС з 2014 року у збройних сил України було на обліку 525 безвісті зниклих військових. На сьогодні, в ЗСУ вже 71 військовий, який рахується, як безвісті зниклий. Але ми маємо вже 28 позитивних результатів ДНК, що надає нам можливість зменшити кількість безвісті зниклих захисників України”, — наголосив Олексій Ноздрачов.

Зазначимо, гуманітарна місія “Евакуація-200” — це рятувальники, які розшукують тіла загиблих українських військових як на підконтрольній території, так і на непідконтрольній.

Перші розшукові групи розташувались вздовж лінії розмежування 2 вересня 2014 року. Розшукувачі також знаходять тіла бойовиків, після чого зв’язуються з їхніми родичами та допомагають передати їх на окуповану територію.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

28
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: