Підтримати
У прифронтове Зайцеве Бахмутського району привезли нові інструменти
Фото: Володимир Весьолкін/Facebook

Благодійники з Агентства ООН у справах біженців подарували мешканцям Зайцевого Бахмутського району нові будівельні інструменти та прилади. Селище, яке знаходиться впритул до лінії розмежування, часто потрапляє під обстріли. Тепер ремонтувати зіпсовані об’єкти тут буде простіше.

 

Про це Вільному радіо розповів голова військово-цивільної адміністрації селища Володимир Весьолкін.

Серед нового приладдя – бензопила, генератор, мотопомпа, бензокоса, шуруповерт, зварювальний апарат, болгарка, дриль, перфоратор, набори гайкових ключів та ще багато корисного. Обновки лежатимуть у будівлі адміністрації – там оптимальні умови для зберігання.

“Раніше, якщо в нас десь була поламка, ми з моїм помічником або з кимось із місцевих йшли по домівках і просили інструмент у людей. Тепер, якщо в нас виникне необхідність щось зробити, весь необхідний інструмент у нас є”, – розповідає Володимир Весьолкін.

Благодійники подарували прифронтовому Зайцевому Бахмутського району нові інструменти
Фото: Володимир Весьолкін/Facebook

Він зазначає: якщо у речі багато хазяїв, вона швидко виходить з ладу. Тому користуватимуться приладдям зможуть двоє відповідальних людей. Один з них – голова вуличного комітету Жованки – селища, підпорядкованого Зайцевській ВЦА. А у другого адміністрація часто позичала автопричіп.

“Я цей причіп зіпсував ще дужче, ніж він був до цього. Наприклад, коли до нас приїздив фонд Ахметова, вони не їхали у Жованку, і ми пакунки з харчами завантажували у цей причіп і везли туди. А тепер ми отримали новий, і вирішили оформити його на цю людину. Але й старим ми також будемо надалі користуватися, якщо будемо везти щось, що сильно псує причіп”, – каже голова Зайцевської ВЦА.

Прифронтове Зайцеве отримало автопричіп та інше обладнання та інструменти
Фото: Володимир Весьолкін/Facebook

Нові інструменти допоможуть впоратися з наслідками війни, додає селищний голова.

“Банальні речі: у тій самій Жованці ми самі робили ремонт водогону, бо ніхто до нас не їздив. Чим більше поривів, тим менший тиск води. І ми мали пів дня вичерпувати воду відрами або просити мотопомпу у військових. А тепер у нас є своя, ми радіємо”, – говорить Володимир Весьолкін.

За його словами, можна скласти цілий список речей та об’єктів, які потребують ремонту в селищі. Але цим займатимуться вже з настанням весни.

Читайте також:


Завантажити ще...