Більшість українців хочуть, щоб Донбас після деокупації відбудовувала Росія


image
Фото з відкритих джерел

Про це свідчать результати соціологічного опитування про ситуацію на Донбасі, яке провів Київський міжнародний інститут соціології.

 

Як пише “Українська правда”, опитування проводили з 27 серпня до 23 вересня.

Так, майже 60% українців впевнені, що Росія має відновлювати Донецьку і Луганську області після деокупації. Третина опитаних вважають, що цей обов’язок має бути покладений на українську сторону. А чверть респондентів вважають, що відбудовою мають займатися олігархи.

Майже 21% опитуваних відповіли, що вважають “ДНР” і “ЛНР” терористичними організаціями.

В опитуванні взяли участь 2035 людей. Похибка не перевищує 3,3%. Опитування провели в 110 населених пунктах у всіх областях України, крім непідконтрольних регіонів Криму і Донбасу.

Нагадаємо, Голова моніторингової місії ООН з прав людини Матільда Богнер заявила, що український уряд має взяти на себе відповідальність за виплату репарацій постраждалим та жертвам збройного конфлікту на Донбасі.

Крім того, в жовтні в уряді повідомили про намір переглянути чинне законодавство щодо полонених та зниклих безвісти на сході і їхніх родин. Для цього написали новий законопроект. Відповідно до прописаних у ньому норм, родичам зниклих безвісти та заручників пропонують надавати соціальну, правову та психологічну підтримку. Крім того, законопроект передбачає, що звільненим полоненим будуть надавати медичну допомогу.

Додамо, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що урядовці працюють над забезпеченням якісним українським зв’язком жителів окупованих Донбасу та Криму. Про це він сказав під час інвестиційного форуму в Маріуполі.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: