Благодійники готові надати більше 20 тисяч гривень для прифронтових громад і ВПО

Благодійний фонд «Карітас Краматорськ» оголосив конкурс мікрогрантів для громад Донеччини. Взяти участь у ньому можуть ВПО, громади, які опинилися у зоні збройного конфлікту та громади, у яких є переселенці.
Як розповіли Вільному радіо в БФ “Карітас Краматорськ”, вони запускають програму міні-грантів. Благодійники грошима підтримають проекти розвитку громад.
Пріоритетними є проекти, які:
- створюють робочі місця;
- покращують інфраструктуру населених пунктів;
- пропагують здоровий спосіб життя;
- сприяють покращенню якості освіти;
- підвищують роль інститутів громадянського суспільства.
Таким чином організатори конкурсу хочуть підтримати громади, які постраждали від війни на Сході та посприяти адаптації ВПО у нових для них громадах.
Конкурс розрахований на фізичних осіб, ініціативні групи та громадські організації, які знаходяться у Краматорську, Бахмутському, Добропільському, Костянтинівському, Покровському, Лиманському, Олександрівському та Слов’янському районах.
Для того, щоб взяти участь у конкурсі потрібно заповнити заявку. Розмір гранту становить 20 400 гривень. Заявки приймаються до 19 травня 2019 року. За детальною інформацією звертайтеся за номером 066-993-28-00.
Проект реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини в рамках проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощування потенціалу осіб і громад, що постраждали в результаті конфлікту в Україні в сфері подолання труднощів і самозахисту».
Читайте також:
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас
Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!
Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.
Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!
Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів
