Благодійники пропонують тимчасову роботу жителям Краматорська та Слов’янська


image
Фото з відкритих джерел

Фонд “Карітас Краматорськ” запустив проект “Гроші за роботу”. Учасниками можуть стати переселенці, самотні батьки та люди  з інвалідністю. Вони отримають тимчасову роботу, яку виконуватимуть протягом трьох місяців, а саме з квітня по червень.

 

Проект розрахований на 40 охочих. Але є важлива деталь, яку слід врахувати: учасники не мають знаходитися на обліку у Центрі зайнятості та отримувати тимчасову допомогу  з непрацездатності. Про це організація пише на своєму сайті.

До 1 квітня має завершитися вся підготовча робота, а до 15-20 березня будуть укладені угоди з роботодавцями  і працівниками. Плата за роботу складатиме 2500 грн на місяць.

“Ми пропонуємо людям виконувати фізичну роботу, наприклад прибирання якоїсь території, покращення інфраструктури. Є популярним запит на патронажну роботу, на соціальних працівників, тобто допомагати людям  інвалідністю, допомагати людям похилого віку, які самостійно не можуть впоратися по господарству”, — розповіла координаторка простору підтримки благодійного фонду “Карітас Краматорськ” Катерина Овчаренко у коментарі телеканалу UA: Донбас.

Заявку можна подати у кризових центрах “Карітас” Краматорська (вул. Південна, 9) та Слов’янська (вул. Вчительська, 2А).

З усіх питань звертайтеся на гарячу лінію за номером 0669932800.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

47
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: