Благодійники розігрують гранти на професійні курси для переселенців


image
Фото: з відкритих джерел

Данська Рада у справах біженців надає гроші на навчання, курси підвищення кваліфікації та інше. Гранти до 200 доларів можуть отримати переселенці або люди, які постраждали внаслідок бойових дій.

 

Під час відбору організатори дивитимуться на кілька вимог: учасник має довести мотивацію, чому йому потрібен цей грант, та сплатити не менше 20% від вартості навчання. Пріоритетні в отриманні грантів  родини, в яких нестабільне фінансове становище.

Данська Рада виділила гроші на 500 учасників. 

“Зараз у нас залишилось 120 грантів, і як тільки ми наберемо необхідну кількість грантів, ми зупинимо прийом заявок. Планується, що до нового року ми все віддамо. Тому в принципі, можна казати, що дедлайн — кінець грудня”, — розповіли Вільному радіо в представництві Данської Ради у справах біженців на Донбасі.

Участь в конкурсі можуть взяти переселенці та люди, які постраждали внаслідок бойових дій, що живуть на підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей, а також в Запорізькій і Дніпропетровській областях.

Подати заявку на участь в гранті можна за посиланням. Щоб отримати довідкову інформацію, натисніть тут.

Нагадаємо, Данська Рада з справ біженців робить подібний розіграш грантів, але вже для розвитку бізнесу.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: