Підтверджені випадки COVID-19 на 02.06.2020:

24 340

В Україні
(727 померли, 10078 одужали)

163

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 98 одужали)

553

На непідконтрольній Донеччині
(20 померли, 144 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Благодійники запустили безкоштовний автобус від прифронтового села Донеччини до райцентру


image
Фото: ADRA Ukraine

Гуманітарна організація “ADRA” запустила безкоштовний автобус для жителів прифронтового села Новогригорівки, де немає регулярного транспортного сполучення. До цього жителі наймали автомобіль більше ніж за пів тисячі гривень, щоб зняти пенсію або отримати медичну допомогу.

 

Соціальний автобус два рази на місяць курсуватиме від прифронтової Новогригорівки до Волновахи і назад. Для мешканців села спеціальна ціна за проїзд. Зі 100% знижкою, тобто безкоштовно. Про це Вільному радіо розповів співробітник “ADRA” Сергій Оніщенко.

“Він (автобус — ред.) призначений для людей, які мешкають в селі Новогригорівка. Адже вони не мають транспортного сполучення”, — розповів Вільному радіо Сергій Оніщенко.

Вперше цей автобус відправився з Новогригорівки 30 травня. Відправляється автобус з села о 7:00 та назад з Волновахи о 12:00.

Як розповіли Вільному радіо в гуманітарній місії “Проліска”, в населеному пункті мешкає близько 70 людей, з яких 8 дітей.

“Там взагалі без всіх послуг, тільки є електропостачання. Фельдшер не приймає, “Укрпошта” не працює, люди вимушені або в райцентр, або в найближчий населений пункт, де працює “Укрпошта”, щоб отримати пенсію. Банківські послуги також недоступні. Швидка допомога туди також не доїжджала протягом 5 років”, — розповів Вільному радіо голова гуманітарної місії Євген Каплін.

Щоб людині поїхати на чиємусь автомобілі до найближчого банкомату та зняти пенсію, потрібно було віддати близько 600 гривень за одне місце.

Про ситуацію з відсутністю транспортного сполучення Новогригорівки, благодійники “ADRA” дізнались саме від “Проліска”. За словами Сергія Оніщенка, волонтери дають їм інформацію де немає транспорту і проаналізувавши ситуацію, вони приймають рішення та пускають автобус.

“Ми робимо висновки з інформації, що надають нам “Проліска” по населених пунктах, які потребують в такому транспорті. Тому що “Проліска” охоплює дуже багато польових офіцерів, які працюють по всій лінії розмежування”, — додав Сергій Оніщенко.

В цей час “Проліска” веде переговори з місцевою владою щодо врегулювання проблеми та відновленням регулярного транспортного сполучення.

Нагадаємо, організація “ADRA Ukraine” в минулому році запустили безкоштовний автобус з прифронтового села Черненко до Маріуполя.

Крім транспортного сполучення, благодійники також відновлюють централізоване водопостачання на Донбасі та встановлюють колодязі.

Всі ці проекти реалізуються за підтримки Уряду Німеччини.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: