Підтримати
Зображення до посту Благодійники дають 10 тис грн на постраждалу під час війни дитину та допомагають з лікуванням. Як отримати
Фото: З відкритих джерел

Організація “СОС Дитячі Містечка” надає фахову та фінансову допомогу дітям, які постраждали через бойові дії. А також підтримує їхні сім’ї. Розповідаємо як звернутись до них по допомогу. 

Про програму підтримки постраждалих під час війни родин повідомили у пресслужбі благодійної організації.

Зокрема, неповнолітнім жертвам війни можуть допомогти юридичною консультацією, супроводом при отриманні документів щодо інвалідності або інших статусів, а також пропонують медичні та реабілітаційні послуги, такі як соціальна та психологічна підтримка.

Крім того, сім’ям нададуть одноразову грошову допомогу, яка становить 10 000 грн на кожну дитину. 

Нещодавно організація СОС Дитячі Містечка запустила нову комплексну програму допомоги дітям та членам їхніх сімей, які отримали поранення чи інше ушкодження здоров’я внаслідок російського вторгнення.

В організації зазначають, що послуги для постраждалих підбирають індивідуально, в залежності від потреби кожної сім’ї.

Станом на 29 червня до організації звернулося 80 родин, із них 17 уже отримали допомогу. 

“Одна сім’я проживала в Маріуполі, де снайпер вбив батька, а 9-річний хлопчик отримав пошкодження ноги. Мати залишилася одна з дитиною, а тому була вимушена самостійно шукати ліки та обробляти рани. Уже після евакуації, хлопцю було надано фахову допомогу і ногу вдалося зберегти. Наразі сім’я проживає у Львові та досі потребує допомоги. Ми в СОС Дитячі Містечка робимо все можливе, аби повернути сім’ю до нормального життя!“, — каже керівниця проєкту по реабілітації дітей Ольга Юдіна. 

Учасниками програми допомоги від благодійної організації може стати будь-яка дитина, яка постраждала внаслідок війни, та члени її родини, що перебувають на території України або за її межами. 

Для участі в програмі потрібно заповнити заяву за посиланням:

 https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=TuNZ1IESlEqgsDFgaWqB7aJNtir8PzpIsiX-Iv8IPZtUMkJaUlJXWkNVOTVHTkcwSEJGTTA4QVJHQy4u 

Також благодійники зазначають, що для підтвердження факту поранення необхідно надати  медичну виписку та довідку від Національної поліції або витяг про внесення випадку до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Читайте також:

 


Завантажити ще...