Бойовики повертаються на околиці Петрівського, де розвели війська, — ОБСЄ


image
Фото: з відкритих джерел

Спостерігачі місії ОБСЄ фіксують повернення російських найманців на позиції, де вже розвели війська. Там бойовики відновили земляні та будівельні роботи.

 

Спостерігачі ОБСЄ вже кілька днів поспіль помічають представників НЗФ в траншеях на ділянці розведення та біля неї. З безпілотника СММ також зафіксували, як бойовики за 1 ніч вирили ще 20 метрів траншей біля тих, які вже помічали.

Крім того, на колишніх позиціях ЗСУ безпілотник ОБСЄ також помічав людей. Але чи були то українські військові або бойовики — не зазначено.

Представники України вже спробували обговорити це на міжнародному рівні. Зокрема, на порушення з боку окупантів звернув увагу постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк. 28 травня він виступив щодо цього на онлайн-засіданні постійної ради ОБСЄ.

Цимбалюк наголосив, що дотримуватися повного припинення вогню стало важче. А це є однією з домовленостей “нормандської четвірки”.  

Нагадаємо, раніше представники Міноборони України  повідомляли, що бойовики залишають на ділянці розведення військ Богданівка-Петрівське зламану техніку. А спостерігачі місії ОБСЄ повідомляли, що 18 листопада біля Петрівського вони бачили 10 саперів бойовиків, які рухались в бік залишених позицій. Трохи згодом на тій самій ділянці вони зафіксували 22 вибухи невідомого походження. А 23 лютого 2020 року, в російський “День захисника вітчизни” на цій ділянці ОБСЄ нарахували вже 360 вибухів.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: