Бойовики не пропускають через КПВВ абітурієнтів для складання ЗНО, – чиновник ДонОДА


image
Фото з відкритих джерел

23 травня в Україні складають зовнішнє незалежне оцінювання з української мови. Однак, за даними заступника голови ДонОДА, бойовики на блокпостах не пропускають школярів, які зареєструвалися для складання ЗНО на підконтрольній Україні території Донецької області.

 

За словами заступника голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Ігоря Стокоза, відповідні звернення надійшли до них від батьків випускників з окупованої території.

“В цьому році на ЗНО з непідконтрольної частини Донецької області зареєструвалося 834 особи. Перший іспит з математики складало 430 осіб. Сьогодні іспит з української мови, який мали складати 678 осіб. Зараз реєструються телефонні звернення з інформацією про те, що вчора на Гнутово, сьогодні на Оленівці бойовики припинили пропускати дітей, які сьогодні мали складати ЗНО”, — пише Стокоз.

https://www.facebook.com/istokoz/posts/2427578617293436

В повідомленні також йдеться, що батьки стверджують, що вони бачили на блокпостах терористів списки з особливими помітками, відповідно до яких, їхніх дітей не пропустили на підконтрольну Україні територію.

Ігор Стокоз зазначив, що для дітей, які не мають змоги скласти іспити ЗНО з причини блокування, буде організована додаткова сесія. Але дату її проведення не оголошуватимуть публічно.

Буде цікаво прочитати:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: