Бойовики не пропускають через КПВВ абітурієнтів для складання ЗНО, – чиновник ДонОДА

Діана Шароді
2019-05-23 12:32

image
Фото з відкритих джерел

23 травня в Україні складають зовнішнє незалежне оцінювання з української мови. Однак, за даними заступника голови ДонОДА, бойовики на блокпостах не пропускають школярів, які зареєструвалися для складання ЗНО на підконтрольній Україні території Донецької області.

 

За словами заступника голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Ігоря Стокоза, відповідні звернення надійшли до них від батьків випускників з окупованої території.

“В цьому році на ЗНО з непідконтрольної частини Донецької області зареєструвалося 834 особи. Перший іспит з математики складало 430 осіб. Сьогодні іспит з української мови, який мали складати 678 осіб. Зараз реєструються телефонні звернення з інформацією про те, що вчора на Гнутово, сьогодні на Оленівці бойовики припинили пропускати дітей, які сьогодні мали складати ЗНО”, — пише Стокоз.

В цьому році на ЗНО з непідконтрольної частини Донецької області зареєструвалося 834 особи. Перший іспит з математики…

Gepostet von Igor Stokoz am Mittwoch, 22. Mai 2019

В повідомленні також йдеться, що батьки стверджують, що вони бачили на блокпостах терористів списки з особливими помітками, відповідно до яких, їхніх дітей не пропустили на підконтрольну Україні територію.

Ігор Стокоз зазначив, що для дітей, які не мають змоги скласти іспити ЗНО з причини блокування, буде організована додаткова сесія. Але дату її проведення не оголошуватимуть публічно.

Буде цікаво прочитати:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

626
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: