Бойовики передали Україні більше пів сотні засуджених з непідконтрольної території (ФОТО)


image
Фото: Людмила Денісова

“Влада” псевдореспубліки “ЛНР” віддала кілька десятків засуджених українській стороні. 60 в’язнів з непідконтрольної території направлять в українські тюрми.

 

У Щасті, що у Луганській області, відбулась передача в’язнів, які відбували покарання на нині непідконтрольній території. Про це 24 травня повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

https://www.facebook.com/denisovaombudsman/posts/2667965156609550?__xts__%5B0%5D=68.ARBIyWgD50aHtwMF-BG8BX6kCt7y9Pchxw6fxJihqnXtcB7Okf0SkTSpYPY493BdXtaFTle0Hs4jZqEHuO5iv-OjjkEzAG3MTjgv1U1-7Ng454JTZ1laM2GRw-gIyXJpfKbpPceSZE8gR1KqdjohYuFxqMR86mY4rMYMUx1u1SkcDlYL0UrTdn_zz5NCZph5RUOcgBn4xlQt9E9VUuzCnFyX4ID6Ei6uoLC9s2PDPxcY_8TWiuUpiLeEgfVtyQyXG5FzoggYima6PDc7Txeo_R53PCvxuMXILv871gXmtTYrIekK3Hi3rOpRQZMkdabehPJLGeYqoXavQPdol-kIm71_wQ&__tn__=-R

Це 60 в’язнів, які ще до початку війни перебували за гратами. Як повідомляє 5 канал, з усіх засуджених на підконтрольну Україні територію побажали повернутись троє жінок. 48 з усіх переданих ув’язнених засуджені за вбивство, інші — за розбій.

Бойовики т.з. "ЛНР" передали Україні ще 60 в'язнів

Невдовзі всі засуджені відправляться по тюрмах вже на українській стороні. Всі кримінальні справи та документи на цих в’язнів віддали Людмилі Денисовій.

Бойовики т.з. "ЛНР" передали Україні ще 60 в'язнів

Уповноважена з прав людини анонсувала журналістам, що наступна передача має відбутися вже в наступному місяці.

Зазначимо, з початку збройного конфлікту до 24 травня українська сторона перевела 454 засуджених з непідконтрольної території. З Донецької області передачі в’язнів не було вже більш ніж пів року.

 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: