Бойовики передали Україні ще 60 ув’язнених з окупованої території


image
Фото: Людмила Денісова

22 квітня з окупованої території передали більше півсотні ув’язнених, які відбували покарання на окупованій території. Це вже третя передача українській стороні в’язнів з непідконтрольної Уряду території за 2019 рік.

 

Чергова передача відбулась 22 квітня знову ж в Луганській області у місті Щастя. Про це повідомляє уповноважена Верховної Ради з справ людини Людмила Денісова.

Зараз у містечку Щастя завдяки проведеним перемовинам нам передали 60 громадян України, які перебували в пенітенціарних…

Gepostet von Людмила Денісова am Montag, 22. April 2019

Всі ці в’язні знаходились у тюрмах, які розташовані на окупованій території. Деякі сиділи там ще до збройного конфлікту на Донбасі. Хтось отримав незаконний строк вже від місцевої “влади” самоназваної “ЛНР”.

Їх кримінальні справи передали українській стороні. Ув’язнених розподілять у тюрми по всій Україні.

Як зазначила Денісова, з грудня 2018 року та до 22 квітня з окупованої Луганщини передали вже 195 українських в’язнів. 34 з них вже відбули покарання.

Нагадаємо, ця передача в’язнів проходить вже втретє за цей рік. Передають їх завжди у Щасті. Перша передача в’язнів була 7 лютого, ще одна — 20 березня. За цей рік Україна отримала 155 в’язнів.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: