Бойовики підтвердили “режим тиші” для ремонту на КПВВ Станиця Луганська


image
Фото: Луганська ОДА

На Луганщині розширюють дорогу від КПВВ до зруйнованого мосту в Станиці Луганській. Підрядники нарешті змогли спуститися під міст, для розчищення і демонтажу. Станом на 9 вересня роботи тривають. 

 

Про це Вільному радіо повідомив голова Луганської ОДА Віталій Комарницький.

“Сьогодні перший день, коли нам дозволили спуститись в так званий розлом. Станом на зараз роботи тривають. Там, йде демонтаж дерев’яних та металевих конструкцій. Сподіваюся, що далі справи підуть. Раніше нам не дозволяли вниз”, — говорить Віталій Комарницький. 

Виконує роботи підрядна організація ТОВ «Флангер». На місці працюють 24 людини, два трактори, каток та чотири самоскиди.

https://www.facebook.com/odalug/videos/1768426369968468/?__xts__%5B0%5D=68.ARDKEsrd_e-6hN9-Va5J5wxvB4Smj1Fj85njqZAxoTMVJ2x_599rFIotcIvND9ipHaSXoJqZD6YT6Weu5qT4yvXUajMiKp6EQF2L3mDBO1Aow98AK5QfEr8aQElrmXFtKmh0KOIYEM_KT6W8YNKLHeNWRQypiCgRP4FTvmtRNvMPCqhUKZkwxnKMD1HvDkjScBwW2cqGKL0Z9wBdfmJekEMWhYiP2Tzfn1vy-ZMW79QZ7uGMfAdk5CBweHxYq7zVD2ydFd9IV188yT1SrbQtVRyrJcYDSZ5I09WxC9TxahSILJc9AIFk1NxnSc3IrVCg28CdT0yEjTfUrvNHG-xdjMtewhAch5Bh2XUg4g&__tn__=-R

Вже вибрали зайвий ґрунт з правого узбіччя, засипали його новим щебенем. Ліве узбіччя дороги підготували для укладання першого слою асфальту.

Разом з тим, піротехнічні підрозділи ДСНС займаються очищенням узбіччя дороги від вибухонебезпечних предметів. Перевіряють і місцевість біля зруйнованого мосту. 

Зазначимо, за повідомленням Луганської ОДА, раніше за 125 метрів від зламу мосту роботи зупинили, тому що від офіцера СЦКК через СММ ОБСЄ не надійшли гарантії безпеки зі сторони т.зв. «ЛНР». Але роботи вже відновили.

Нагадаємо, що 26 червня 2019 року штаб операції Об’єднаних сил повідомив про перший етап відведення українських підрозділів у Станиці Луганській – і запевнив, що це не послаблює оборонні можливості ЗСУ. 27 червня перший етап завершився: українські бійці відійшли від пішохідного мосту.

1 липня президент Володимир Зеленський заявив, що у Станиці-Луганській відбулося розведення військ з обох сторін. За його словами, це зафіксувала і підтвердила Моніторингова місія ОБСЄ.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: