Бойовики стріляли в бік Мар’їнки. Місцева мешканка отримала кульові поранення, — зведення ООС (ФОТО)

Впродовж понеділка проросійські бойовики стріляли в бік позицій ЗСУ 8 разів. Але поцілили ще й в населений пункт. Одна жінка отримала поранення.
Окупанти стріляли по околицях Троїцького, Зайцевого і Новолуганського з гранатометів, кулеметів і стрілецької зброї. Про це повідомляє штаб ООС.
Також, неподалік Луганського і Кримського в бік бійців Об’єднаних сил летіли міни калібру 82 мм. Втрат з боку українських військових за 25 листопада немає, але є поранення серед цивільних.
Так, вчора близько опівдні окупанти почали стріляти зі стрілецької зброї в бік н.п. Мар’їнка. Дві кулі влучили в місцеву мешканку Юлію, яка йшла разом зі своєю трирічною донькою по вулиці. З поранення грудної клітини і плеча жінку військові доставили до лікарні в Курахове. Наразі її стан стабільний.
Про вогонь у відповідь в штабі ООС не повідомляють, але кажуть, що дотримуються режиму припинення вогню і готові до провокацій.
За перші 7 годин 26 листопада бойовики зберігали режим тиші.
Нагадаємо, на вихідних бойовики обстріляли запалювальними снарядами позиції ЗСУ біля Березового і підпалили суху траву. Через пожежу 6 будинків згоріли, а мешканців евакуювали.
Наслідки пожежі штаб ООС показав на відео.
Читайте також:
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас
Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!
Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.
Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!
Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів
