Борг Донеччини за воду складає близько 100 мільйонів. Але загрози відключення міст немає, — очільник області


image
Фото: з відкритих джерел

Водоканали Донецької області частково виплачують борги за водопостачання. Зараз вони винні близько 100 мільйонів гривень.  

 

Про це голова області розповів Вільному радіо під час брифінгу із журналістами. 

“Поточна заборгованість сплачується. Вона по кожному місту різниться, але повірте, коли міста почали отримувати менше води, то знайшли гроші, тому що люди незадоволені з цього приводу”, — заявив очільник Донеччини Павло Кириленко.

Міст, які під загрозою відключення або скорочення водопостачання за словами Кириленка немає. 

“Так, що 100% не платять міст немає. В Покровську є проблема. Було 30% сплати, наразі вони трошки знайшли гроші, 50-60% сплата вже є. По Краматорську 100% є сплата — місто герой”, — додав Кириленко.

Зазначимо, борг за вода постачання впливає в тому числі на загальну заборгованість компанії “Вода Донбасу”. Комунальне підприємство винне за електроенегію 3,2 мільярди гривень.  

Нагадаємо, компанія “Вода Донбасу”, яка обслуговує більше 3,3 мільйони людей, заборгувала електропостачальнику “Укрінтеренерго” за електроенергію. Через це електропостачальник почав відключати “Воду Донбасу”

Наприкінці травня 21 населений пункт на Донеччині частково залишився без води.  

9 липня розпорядженням кабінету міністрів, ДТЕК розпочав відновлювати електропостачання всім об’єктам “Води Донбасу”.

Крім того, після часткового вирішення проблеми обласного водопостачальника з електропостачальником, з’явились проблеми з боргами міських водоканалів за воду. Так, в липні 2019 року в Бахмуті люди почали отримувати воду кілька годин на добу. Борг почали частково сплачувати, а новий голова Донецької області Павло Кириленко пообіцяв вирішити проблему з водою в області протягом року.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: