Буде робоча група: В ОП обіцяють регулярно говорити з родичами полонених т.з. “ЛДНР”


image
Фото: Людмила Денісова

28 квітня родичі полонених т.з. “ЛДНР” знову вийшли на протест під Офісом Президента. Вони заявили, що хочуть знати про наступні обміни. Цього разу протест був вдалим. При ОП обіцяють створити робочу групу щодо обмінів полонених, куди увійдуть рідні ув’язнених.

 

Передісторія: вранці 28 квітня кілька родичів полонених на Донбасі вийшли на мітинг під будівлею Офісу Президента. З портретами своїх близьких в руках вони знову закликали владу допомогти повернути родичів. Про це повідомляє Укрінформ.

Буде робоча група: В ОП обіцяють регулярно говорити з родичами полонених т.з. “ЛДНР”

Мітингувальники заявили журналістам, що з ними не радяться під час формування списків на обмін. 

Учасників протесту запросили на перемовини з керівником Офісу Президента Андрієм Єрмаком та уповноваженою Верховної Ради України з прав людини Людмилою Денісовою.

В ході перемовин домовились: при Офісі президента мають створити робочу групу стосовно наступних обмінів полонених, куди входитимуть безпосередньо родичі заручників. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Людмила Денісова.

https://www.facebook.com/denisovaombudsman/posts/3706159432790112?__xts__%5B0%5D=68.ARAU2Mu_8P6C3OTsMoCgRwrIDG94jEWDMyNvIhyicZdDaDiobrqC4GwhET742KOI-pocvHXRwYUbmWgmEo1vyoS0k-whWOeYwUkAMDW1ppVuLkbLINPfsfczCKXUU9waNdtmvAi-5USPdaeFJc3rXBaGthLC5-uVOwpXhq_aZ5DGg9Rmyzl1-4uR4c3Ryqh-fO4Lll2urbEPDs0B_KPqEgRoAKAz1WE4kQ8UfKCDzyAdKKtlkC0DrjeY4KzyYbaSwFrli9wgBuaVFcTH8WMZTjd3ZLZCJm1P87tAE9mSrU-xnRF0HZtaIW-nLsg57c2c4kgVSGu8UTpDEYE4NnZezHisCg&__tn__=-R

Уповноважена з прав людини зазначає, що групу створять найближчими днями, проте конкретної дати немає. Крім того, чи будуть в майбутньому радитись з родичами полонених, чи вони будуть просто спостерігати, Людмила Денісова не пояснює. Лише зазначає, що між ними буде “активна комунікація для аналізу інформації”.

Нагадаємо, останній обмін полоненими відбувся 16 квітня. На тимчасово окуповані території повернулися 14 людей, а бойовики віддали 20 українців. 

Журналісти Вільного радіо розшукали у відкритих джерелах інформацію про деяких заручників та як вони потрапили у полон.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: