“Будемо рахувати поголівно”: як в Бахмуті визначають ефективність використання бюджетних коштів


image
Фото: Вільне радіо

Бахмутські депутати не підтримали внесення змін до Комплексної програми розвитку культури на території міста Бахмута на 2017-2020 роки. Вільне радіо аналізує статті витрат, на які Управління культури намагалося отримати кошти.

 

Перш за все в 2019 році планують зробити повну реконструкцію Комунального закладу культури «Бахмутський міський народний Дім».

“Таким чином більше 5 тис населення, які живуть на Цвєтмєті будуть мати можливість відвідувати гуртки (діти) і інші заходи в затишному, красивому, сучасному центрі, як це було раніше”, — зазначила заступник міського голови Вікторія Точена.

На сьогодні, з джерел фінансування вже є 12 млн грн, але цього не вистачає. Тож подались в Програму Державного фонду регіонального розвитку. Якщо заявку підтримають, з’явиться можливість зробити повну реконструкцію об’єктів і прилеглої території.

“А якщо в майбутньому проголосують придбання новорічної ялинки, то там ще буде і гарна сучасна ялинка, що дозволить дітям, які там проживають, відвідувати новорічні заходи”, — додала заступниця міського голови.

Саме пропозиція придбати ялинки і прикраси на 1,5 млн викликала хвилю обурення. До голосування в залі розгорілася суперечка через доцільність використання коштів. Тож наразі програму переглядатимуть.

Крім цього, в програмі також просили гроші на придбання нових атракціонів, вартістю 600 тис грн. Проте інших джерел, з яких планують брати гроші, наразі не знайшли.

Окремо просять ще 250 тис грн на встановлення колеса огляду.

Загалом мета програми полягає в тому, аби збільшити кількість відвідувачів.

“Коли ви проводите захід якийсь, то це і є відвідування. А ще — збільшення людей, які будуть відвідувати цей захід…. не тільки заходи, але і гуртки”, — пояснила Вікторія Точена.

Програму вважатимуть ефективною, якщо вдасться залучити від 10 до 80 тисяч гостей на різні заходи. Проте облік планують вести доволі специфічно: “По головах. Ми вас запросимо, ви порахуєте”, — відповіла про свої методи чиновниця.

Нагадаємо, за профпрограмою в Бахмуті за останні 2 роки встановили 1 пандус.

Читайте також: В Бахмуті не фінансували тероборону та цивільний захист в 2018 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: