Підтримайте Вільне Радіо
Управління ЖКГ Краматорської міської ради почало пошук підрядника для ремонту чотириповерхового будинку, який постраждав через російський обстріл. Ремонтувати планують будинок №52 на вулиці Академічній.
Відповідний тендер журналісти Вільного Радіо знайшли на платформі державних закупівель Prozorro.
Наразі замовник готовий заплатити за поточний ремонт будинку до 360 661 гривні та 51 копійки коштом бюджету Краматорської громади, однак підряд отримає той виконавець, який запропонує найнижчу ціну та відповідатиме вимогам.
У тендері не йдеться про повне відновлення цілісності будинку: підрядника не просять відновити цегляну кладку зруйнованої частини стіни. Натомість він повинен буде зашити її деревостружковими плитами та дошками.
Роботи з ремонту будинку на Академічній, 52 діляться на три етапи, підряднику потрібно:
Роботи потрібно завершити до 31 грудня 2025 року. Замовник не пропонує авансу, всю суму виплатять після здачі об’єкта.
Тендерні пропозиції приймають до 10:58 5 червня 2025 року, аукціон почнеться 6 червня о 13:45.
Нагадаємо, у краматорському управлінні ЖКГ шукають підрядника для капітального ремонту покрівлі будинку №1 по вулиці Першій Горній. Дах багатоповерхівки постраждав під час одного з російських обстрілів. За його відновлення готові заплатити понад мільйон гривень.