Центральна виборча комісія опрацювала вже 64,18 % бюлетенів (станом на 10:45)

Діана Шароді
2019-04-01 10:48

image
Фото з відкритих джерел

На першому місці з результатом 30,39 % Володимир Зеленський. Другу позицію займає Петро Порошенко, станом на 10:30 ранку, він отримав 16,36% голосів. І закриває трійку лідерів Юлія Тимошенко. Її результат поки 13,08 %.

 

Через офіційні канали ЗеКоманди в соцмережах лідер президентських перегонів звернувся до своїх виборців: “Я хочу подякувати всім українцям, які голосували не по приколу”.

Звернувся до виборців також і чинний Президент:

“У нас сьогодні скарг було навіть менше, ніж у 2014 році. Реально під час всього виборчого процесу ми не чули і не фіксували жодного повідомлення, яке б могло вплинути на волевиявлення громадян”, — заявив Порошенко.

Зазначимо, що за попередніми результатами Зеленський і Порошенко проходять до другого туру виборів Президента.

На третьому місці – Юлія Тимошенко.

На четвертому – Юрій Бойко, його показник становить 11,5%. За ним Анатолій Гриценко, у нього 7,1%. Ігор Смешко і Олег Ляшко отримали трохи більше 5% виборчих голосів. 4,2% отримав Олександр Вілкул. Всі інші кандидати, за попередніми даними ЦВК, набрали менше 2% голосів.

Офіційні результати можна самостійно переглядати тут.

Нагадаємо, це вже сьомі за рахунком президентські вибори в Україні. Підрахунок результатів волевиявлення відбудеться до 10 квітня.

Якщо переможець виборів набирає менше, ніж 50 % +1 голос, оголошується другий тур. Там, відповідно до закону, візьмуть участь 2 кандидати з найкращими результатами. Другий тур відбудеться 21 квітня. Результати голосування мають бути встановлені не пізніше 1 травня. Протягом 30 днів з моменту оприлюднення офіційних результатів має відбутись інавгурація – тож максимум 3 червня в Україні почне працювати обраний на цих виборах Президент.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: