Через КПВВ з вантажем тепер пропускають тільки раз на добу


image
Фото: з відкритих джерел

Командувач Штабу ООС Сергій Наєв видав розпорядження згідно з яким перетнути лінію розмежування через КПВВ з багажем можливо лише один раз на добу. Однак вже є випадки відмови у перетині лінії розмежування особам без будь-яких товарів.

 

З 1 листопада перетнути лінію зіткнення з товаром можна лише раз на добу. Обмеження не стосуються осіб, що переходять через лінію розмежування із своїми речами. Про це повідомили представники ООС.

Але 5 листопада юристи Благодійного Фонду “Право на захист” зафіксували ситуацію, коли людині, яка хотіла проїхати через КПВВ “Майорське” вдруге без речей представники Держприкордонної служби відмовили в перетині. Вони обгрунтували це тим, що ця особа порушила правила згідно з новим розпорядженням. Хоча представники благодійного фонду повідомляють, що людина дійсно вдругий раз перетинає КПВВ, але при собі не мала ніякого багажу.

Взагалі, в новому розпорядженні йдеться, що прикордонники можуть відмовити в проїзді через лінію розмежування тільки якщо людина вдруге за добу провозить товари вагою від 30 кілограмів та загальною вартістю понад 10 тисяч гривень.

Як розповів Вільному радіо прес-секретар Краматорського прикордонного загону, випадки відмови у проїзді через КПВВ вдень виникають не один раз, та через нове розпорядження, ці випадки можуть зрости.

Зазначимо, станом на 6 листопада всі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії зіткнення працюють в штатному режимі за осіннім графіком. Тобто перетнути лінію розмежування можна з сьомої ранку до вісімнадцятої тридцять

Так, минулої доби через КПВВ пройшли майже 40 тисяч людей та 5 тисячі авто.

Нагадаємо, завтра, 8 листопада в Бахмут приїдуть з робочим візитом омбудсмени з України та Литви. Вони разом із представником Командувача Штабу ООС перевірять роботу КПВВ “Майорське”. Ціллю візиту є моніторинг стану дотримання прав і свободи людини в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: