Через порушення Мінських домовленостей ЄС може продовжити санкції проти Росії ще на півроку

Діана Шароді
2019-06-21 11:30

image
Фото: Council of the European Union

Євросоюз невдовзі може продовжити санкції проти РФ. Таке рішення прийняли лідери ЄС у зв’язку з порушенням Мінських домовленостей та незаконною анексією Криму.

 

Лідери ЄС погодилися продовжити економічні санкції проти Росії ще на півроку. Про це повідомили на офіційному twitter-акаунті Європейської Ради.

“Європейська Рада розглянула ряд питань, включаючи довгостроковий бюджет ЄС, прийнявши Стратегічну програму та підтвердивши продовження економічних санкцій проти Росії на ще шість місяців через невиконання Мінських угод”, — розповів під час свого виступу президент Європейської Ради Дональд Туск.

https://twitter.com/EUCouncil/status/1141779696465653766

Однак, продовження санкцій може відбутись не лише через анексію Криму, але й через неодноразове порушення Мінських домовленостей. Про це пише у своєму твіттері спікер президента Європейської Ради Пребен Ааман.

https://twitter.com/PrebenEUspox/status/1141776340124934151

Зазначимо, економічні санкції ЄС обмежують доступ банків і компаній РФ до капіталу ЄС. Тобто блокують Росію в економічному плані на вторинному та первинному ринку.

Ці санкції також забороняють РФ експортувати або імпортувати озброєнням та військове обладнання в країни ЄС. Деякі технології Євросоюзу, які раніше використовувала Росія для видобутку нафти, використовувати також забороняється.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: