Через ремонтні роботи на КПВВ “Майорське” можливі затримки при перетині


image
Фото: з відкритих джерел

З 10 грудня починають ремонтувати високовольтні лінії поблизу КПВВ “Майорське”. Через це можливе тимчасове знеструмлення та, відповідно, нестабільна робота баз даних на пункті пропуску.

 

“З 10.12.2018 р. до 14.12.2018 р. в районі населеного пункту Майорськ Донецької області з боку підконтрольної уряду України території будуть проводитись аварійно-відновлювальні роботи на високовольтних лініях “Вуглегірська ТЕС – Центральна №1” та “Вуглегірська ТЕС – Макіївка”, — повідомляє прес-служба Штабу ООС.

Таким чином, з 8:00 до 16:00 можливі труднощі при перетині лінії розмежування. Тому існує можливість, що українські прикордонники не встигнуть пропустити всіх громадян.

В штабі ООС просять громадян врахувати дану інформацію та розпланувати свою поїздку.

Зазначимо, усі КПВВ вздовж лінії розмежування працюють за зимовий графіком роботи. Тобто перетнути лінію розмежування можна з 8-ї години ранку до 17:00.

Нагадаємо, 6 грудня бойовики пропустили занадто багато людей близько 17:00, але українські прикордонники усіх перевірити не встигли. Тому близько 40 людей змогли перетнути КПВВ “Майорське” лише вночі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: