image

Чи вважаєте ви Україну Європою?

|
19 Травня 2018

Сьогодні в Україні святкують День Європи.

Святкування в області цього року проходять в парку культури і відпочинку в Покровську

Україна – єдина держава не член ЄС, яка святкує цей день на державному рівні.

Вже більше 10 років Україна намагається вступити в Євросоюз, однак зараз це ще на етапі затвердження. Першим великим кроком в цьому напрямку стало відкриття кордонів – безвізовий режим. Однак для повноцінного членства в ЄС ще необхідно провести ряд реформ та побороти надвеликий показник корупції у всіх сферах життя.

Вперше в Бахмуті відзначали день Європи 21 травня 2016 року. Від так, кожного року у 3 суботу травня святкують день єдності та миру країн ЄС. Ми вирішили запитати бахмутчан: чи вважають вони Україну Європою? А що думаєте Ви? Напишіть нам свою думку в коментарях.

 

Опитування: Чи вважаєте ви Україну Європою?

Сьогодні в Україні святкують День Європи. Святкування в області цього року проходять в парку культури і відпочинку в ПокровськуУкраїна – єдина держава не член ЄС, яка святкує цей день на державному рівні.Вже більше 10 років Україна намагається вступити в Євросоюз, однак зараз це ще на етапі затвердження. Першим великим кроком в цьому напрямку стало відкриття кордонів – безвізовий режим. Однак для повноцінного членства в ЄС ще необхідно провести ряд реформ та побороти надвеликий показник корупції у всіх сферах життя. Вперше в Бахмуті відзначали день Європи 21 травня 2016 року. Від так, кожного року у 3 суботу травня святкують день єдності та миру країн ЄС. Ми вирішили запитати бахмутчан: чи вважають вони Україну Європою? А що думаєте Ви? Напишіть нам свою думку в коментарях. @Rudenko Denis, Вільне радіо#Бахмут #ДеньЄвропи #УкраїнацеЄвропа#

Gepostet von Вільне радіо am Samstag, 19. Mai 2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: