Чоловік, якого підозрюють у замовленні вбивства “валютника” з Бахмута буде в СІЗО мінімум до жовтня


image
Фото: СБУ

Правоохоронці вже закінчили досудове розслідування щодо ймовірного замовлення вбивства підприємця з Бахмута та направили обвинувальний акт до суду. Під час розгляду справи, обвинувачений пробуде в СІЗО Бахмута.

 

Про це журналістам Вільного радіо стало відомо з судових рішень з порталу ЄДРСР.

Справу ймовірного замовного вбивства підприємця з Бахмута, який займається обмінами валют, розглядатиме колегія суддів з Артемівського міськрайонного суду. До колегії входять Наталя Фролова, Лілія Шевченко й Тетяна Давидовська.

Так, обвинувачений залишатиметься у бахмутському СІЗО щонайменше до 4 жовтня, після чого йому продовжать, переоберуть запобіжний захід або залишать без нього.

Зазначимо, справу розглядали спочатку в Жовтневому суді, тож підозрюваний у замовному вбивстві був під вартою в СІЗО в Маріуполі. Згодом справу передали в Бахмут, а засідання проводили в режимі відеоконференції. Але щоб засідання було проводити зручніше, підозрюваного етапували в місцевий слідчий ізолятор.

Нагадаємо, в червні 2020 року силовики СБУ повідомили, що вони запобігли замовному вбивству в Бахмуті. За даними слідчих, обвинувачений знайшов кілера, щоб той вбив “валютника” з Бахмута та всю його родину, та після цього забрав гроші, які начебто зберігаються вдома — близько 500 тисяч доларів США. За вбивство замовник хотів заплатити 140 тисяч доларів.

Але “кілер” співпрацював з правоохоронцями, та щоб викрити “замовника”, він зімітував вбивство та відправив фотографії із “доказами” підозрюваному. Коли він отримав фотографії, його затримали силовики.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: