Чоловіка, якого не пропустили через КПВВ 5 листопада, затримали через фальшивий паспорт, — Наєв


image
Фото: з відкритих джерел

Командувач Об’єднаних сил спростував звинувачення проти прикордонників про заборону повторного проходу через КПВВ без вантажа. Про це він розповів під час короткого брифінгу в Бахмуті.

 

“Те що було оприлюднено в засобах масової інформації, що нібито 5 листопада було зафіксовано, що громадянину не надали права переміщатись декілька раз без особистих речей — не відповідає дійсності”, — розповів командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв.

Також він додав, що згідно з розпорядженням, товари, які можна перевозити через КПВВ безлімітно не повинні перевищувати ліміт у 75 кілограм та 10 тисяч гривень.

Командувач розповів, що розпорядження ввели з метою недопущення корупційних схем під час перетинання КПВВ.

Нагадаємо, волонтери БФ“Право на захист” зафіксували ситуацію, на КПВВ “Майорське”, коли чоловіку відмовили у перетині лінії зіткнення. Прикордонники, начебто обгрунтовували це тим, що чоловік порушує правила згідно з новим розпорядженням від командувача ООС, хоча вантажа в нього не було.

Читайте також: сьогодні 8 листопада, омбудсмени з України та Литви відвідали КПВВ “Майорське” для моніторингу дотримання прав людини. Результати перевірки показали, що ситуація на КПВВ покращується, але також є невирішені труднощі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: