Підтверджені випадки COVID-19 на 27.05.2020:

21 905

В Україні
(658 померли, 7995 одужали)

155

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 66 одужали)

435

На непідконтрольній Донеччині
(14 померли, 108 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Цієї осені на Луганщині з’явиться завод з переробки молока за Європейськими стандартами

Діана Шароді
2019-08-27 12:30

image
Фото: Куркуль. ком

У вересні 2019 року в селі Привілля Луганської області в «Агрофірмі Привілля» запустять у роботу перший в області мінізавод із переробки молока. 

 

Про це повідомляє видання Kurkul.com, з посиланням на директораа «Агрофірми Привілля» Дмитра Оденчука.

Зазначається, що реставрацію цеху почали ще у 2016 році. Нині на підприємстві тривають фінальні підготовчі роботи. Власники хочуть запустити виробництво молочної продукції під власною торговельною маркою за європейськими стандартами.

Зведення такого заводу коштувало власнику 20 млн грн. Близько 3 млн грн із цієї суми були компенсовані господарству з державного бюджету в рамках Програми підтримки сільського господарства від Уряду. Втім на підтримку місцевої влади фермер Дмитро Оденчук не сподівається. 

«Сюди важко доїхати, є два пагорби, які зимою не посипають, не чистять. Зверталися до влади, кажуть “це твій бізнес, і твої проблеми», — каже Дмитро Оденчук.

Фермер визнає, що насправді тваринництво і переробка його продукції є збитковим напрямком агровиробництва.  Але спробує зберегти це, а разом з тим і робочі місця у Привіллі. Нині в агрофірмі є дві молочні товарні ферми, де власник утримує близько 350 корів. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: