Ціна на газ в Україні може знову зрости


image
Фото: з відкритих джерел

“Нафтогаз України” звернувся до Уряду з проханням скасувати Положення про покладення спеціальних обов’язків. Якщо цього не зроблять, компанія підніме ціну на газ з 1 травня.

 

Про це Укрінформу повідомили у прес-службі Нафтогазу.

“Ціна на газ для роздрібних постачальників газу для населення, виробників теплової енергії та інших захищених категорій споживачів з 1 травня 2019 року піднімається на 15% до рівня 7184,8 грн за 1000 кубометрів (без урахування ПДВ та витрат на транспортування і розподіл)”, – заявили в компанії.

У компанії зазначають, що без рішення Кабінету міністрів про скасування Положення про покладення спеціальних обов’язків Нафтогаз не має права  зменшувати вартість вартість газу. 9 квітня “Нафтогаз” звернувся до Кабміну з проханням скасувати Положення про покладення спеціальних обов’язків.

“Нафтогаз неодноразово звертався до уряду з проханням скасувати постанову №867 або привести встановлену нею ціну до рівня ринкової. Порушення цього Положення загрожує компанії та її посадовим особам як відповідальністю за порушення Ліцензійних умов постачання природного газу, так і відповідальністю за кримінально карані правопорушення”, – зазначили у НАК.

Нагадаємо, на початку квітня “Нафтогаз” знизив ціну на блакитне паливо на 17 копійок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

130
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: