ЦНАП додому. На Донбасі тепер можна буде замовити виїзд спеціаліста адмінпослуг до клієнта

admin
2018-10-09 11:58

image
Фото: прес-служба ЛугОДА

Мобільний Центр надання адміністративних послуг має вигляд невеликої металевої валізи, в якій міститься ноутбук, зчитувач ID-карток, інтернет-модем та спеціалізоване програмне забезпечення. 16 таких комплектів передадуть громадам у Луганській та Донецькій областях у найближчі тижні.

 

“Спецвалізи” подарували ЦНАПам представники ПРООН в Україні. Такі комплекти виготовляють та програмують у м. Кремінна, повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації.  

«Тепер для того, щоб отримати адміністративні та соціальні послуги зовсім не обов’язково приїжджати до ЦНАПу, бо ЦНАП може приїхати до вас, – зазначив Янтомас Хімстра, директор ПРООН в Україні. – Ця технологія дозволяє надавати якісні послуги особам з інвалідністю, людям похилого віку у віддалених районах, в тому числі біля лінії зіткнення».

Скільки коштуватиме така послуга зараз невідомо. Для виклику спеціаліста окремо оголосять телефон гарячої лінії по регіонах.

Слід зазначити, що нещодавно Центру надання адміністративних послуг у Миколаївській ОТГ Донецької області Програма розвитку ООН передала цифрову валізу, придбану в межах Програми відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Завдяки підтримці Європейського Союзу ПРООН також створили 13 ЦНАПів у Луганській і Донецькій областях. В рамках програми допомоги вдалось закупити сучасні меблі, обладнання, програмне забезпечення, а також оплатити навчання для підвищення кваліфікації співробітників установи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: