Донецька область другий день поспіль б’є власний рекорд з кількості інфікованих на коронавірус. За середу 9 вересня на підконтрольній частині регіону додалося ще 90 людей з цим діагнозом.
Як повідомляє голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко, серед нових пацієнтів є 8 дітей та 1 медпрацівниця.
Отже, в Краматорську за попередній день зареєстрували 24 хворих з вірусом.
У Маріуполі діагноз “коронавірусна інфекція” поставили ще 22 людям.
По 8 нових пацієнтів з’явилися у Слов’янську та Лиманській громаді.
У Мирнограді впродовж доби виявили 7 інфікованих.
Позитивні результати дослідження на наявність хвороби отримали 6 мешканців Бахмута.
Ще 5 випадків захворювання підтверджують у Покровську.
У Селидовому та Миколаївці – по 2 нових пацієнти.
По 1 зараженому додалося також у Родинському, Святогірську, Дружківці, Новогродівці, Вугледарі та Соледарській ОТГ.
Таким чином, за весь час пандемії на вільній від окупантів території Донеччини загалом виявили 1852 людини з коронавірусом. Одужали 1086 пацієнтів, а померли 25 людей.
Станом на 10 вересня статистика захворюваності по населених пунктах області виглядає наступним чином:
Про хворих на COVID-19 у лавах особового складу Операції об’єднаних сил 9 вересня не повідомляють.
Тим часом у т.з. “ДНР” за добу підтверджують ще 33 пацієнти з коронавірусом. Крім того, за повідомленням “міністерства охорони здоров’я” псевдореспубліки, від ускладнень хвороби померли двоє людей: 44-річний чоловік та жінка 68 років. Загалом від початку пандемії на тимчасово окупованій території Донеччини є дані про 2739 інфікованих на коронавірус. З них 1361 одужали, а померли 155 пацієнтів.
Загалом в Україні упродовж минулої доби виявили ще 2582 людей з COVID-19 (це без врахування окупованих територій). Серед них є 178 дітей та 157 медиків.
“Було госпіталізовано 400 людей. За останню добу в Україні зафіксовано 44 летальних випадки. При цьому одужало 1174 пацієнти”, – розповідає голова МОЗ України Максим Степанов.
За 9 вересня найбільше хворих з коронавірусом зареєстрували на Харківщині – 339, у Києві – 298 та на Тернопільщині – 251.
За весь час пандемії в Україні зареєстрували 145 612 українців з коронавірусною хворобою, з яких 65 877 уже вилікувались, а 3 023 померли.
Читайте також: