ЦВК перевіряє готовність Донбасу до проведення виборів Президента


image
Фото з відкритих джерел

Центральна виборча комісія перевіряє можливість проведення чергових виборів Президента в Донецькій та Луганській областях, які відбудуться 31 березня 2019 року. Календарний план основних заходів та Порядок контролю коштів виборчих фондів ЦВК вже затвердила.

 

 

“Окрім того, під час засідання Комісія звернулася до Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій – військово-цивільних адміністрацій стосовно надання висновків станом на 27 грудня 2018 року, щодо можливості організації підготовки та проведення згідно із законом чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року на територіях, які входять до складу територіальних виборчих округів, визначених постановою ЦВК від 28 квітня 2012 року №82, в межах відповідної області, та їх отримання Комісією не пізніше 28 грудня 2018 року” – повідомляють на офіційному сайті ЦВК.

Зазначимо, що з 26 грудня в 10-х областях України оголошено воєнний стан на 30 діб. Серед них є Донецька і Луганська. Це і стало причиною відтермінування місцевих виборів в 1 ОТГ Донеччини та 8 ОТГ Луганщини, які планувалися на 23 грудня.

Нагадаємо, що у двох ОТГ Донеччини, Криворізькій та Шахівській, місцеві вибори відмінили ще до введення воєнного стану, через неможливість гарантувати повну безпеку громадян під час волевиявлення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією
Новини по темі

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: