Підтверджені випадки COVID-19 на 02.06.2020:

24 340

В Україні
(727 померли, 10078 одужали)

163

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 98 одужали)

553

На непідконтрольній Донеччині
(20 померли, 144 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

ЦВК запровадила нову процедуру зміни місця голосування


image
Фото: з відкритих джерел

Починаючи з 29 травня, виборці зможуть змінювати місце голосування за новою процедурою. Тепер для цього не потрібно додаткових довідок, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування.

 

Таке рішення Центральна виборча комісія прийняла під час засідання у середу, 29 травня. Так, тепер виборцю, який бажає змінити місце голосування, потрібно звернутися до  відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем перебування у день голосування. Там написати заяву, вказавши бажану дільницю голосування, та надати копію паспорта. Вже після цього виборець отримає посвідчення, яке треба взяти з собою у день виборів. Зробити це можна до 15 липня включно.

Зазначимо, що жителі ОРДЛО і раніше могли надавати лише паспорт, для того, щоб змінити місце голосування.

Нагадаємо, що виборець, який змінює місце голосування, зможе віддати свій голос лише за політичну партію. За мажоритарного кандидата такий виборець голосувати не зможе.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: