ЦВК затвердила вибори на 12 виборчих округах Донеччини з 21

Діана Шароді
2019-07-03 12:41

image
Фото: Вільне радіо

Центральна виборча комісія визначила перелік територіальних виборчих округів Донецької і Луганської областей, де неможливо провести чергові вибори 21 липня 2019 року. 

 

Про це повідомляє прес-служба Центральної виборчої комісії. 

Так, 2 липня ЦВК на своєму засіданні розглянула висновки облдержадміністрацій Донеччини та Луганщини щодо можливості проведення позачергових парламентських виборів-2019. На Донеччині можливо провести вибори в 12 з 21 виборчих округів та в 6 з 11 на Луганщині. 

“Комісія взяла до відома, що на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року голосування громадян України не організовується і не проводиться на території АР Крим та міста Севастополя, на території районів, міст, селищ і сіл, частин їх територій, визнаних зазначеним Указом Президента України від 7 лютого 2019 року “Про межі та перелік районів, міст, селищ і сіл, частин їх територій, тимчасово окупованих у Донецькій та Луганській областях” тимчасово окупованими в Донецькій та Луганській областях”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, на Донеччині голосувати будуть виборці, зареєстровані в округах №45-52 та 57-60. До них належать міста Авдіївка, Бахмут, Лиман, Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, Добропілля, Мирноград, Покровськ, Торецьк, Маріуполь, Вугледар, Новогродівка, Селидове, а також райони цих міст. 

На цих округах балотуються 205 мажоритарників.

Тож 21 липня на Донеччині мають відкритися ті самі округи, на яких цієї весни обирали президента. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: